English version
Грантовий проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах міста Суми»


У межах другої фази програми Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти 2» в місті Суми з 2018 року реалізується проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». Проект передбачає термомодернізацію будівель Сумської спеціалізованої школи №7, Сумської спеціалізованої школи №9, а також капітальний ремон системи освітлення Сумської загальноосвітньої школи №20.

Вартість проекту складає 1,64 млн євро, з них майже 1,15 млн євро покриває грант Європейського Союзу, ще 490,6 тис. євро виділили з міського бюджету. Термін виконання проекту – 2018-2021 рр.

Очікується, що термомодернізація комунальних установ дозволить скоротити споживання енергоресурсів на 1050 МВт∙год/рік і, як наслідок, зменшити викиди СО2 на 232,2 т/рік. Крім того, проект допоможе скоротити річні видатки на паливно-енергетичні ресурси, а також зробить перебування учнів і персоналу в приміщеннях шкіл більш комфортним.

Довідкова інформація >>

 

Угода мерів – європейська ініціатива, в межах якої місцеві, регіональні й національні органи влади добровільно зобов’язуються співпрацювати задля досягнення кліматичних та енергетичних цілей ЄС. Сьогодні Угода мерів стала наймасштабнішою у світі ініціативою у сфері клімату та енергії, об’єднавши майже 7755 міст-підписантів із населенням понад 250 мільйонів людей.

«Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM – DeP) – окрема програма, створена на рівні Європейської комісії. Її мета –підтримка впровадження проектів у сфері енергоефективності відібраними містами згідно з їхніми планами дій.

У вересні 2015 року Сумська міська рада приєдналася до «Угоди мерів», а у 2016 році затвердила План дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року (ПДСЕР). Документ визначає комплекс стратегічних проектів щодо підвищення енергоефективності муніципального господарства, їх вплив на зменшення викидів СО2. Основною метою ПДСЕР міста Суми до 2025 року за рахунок упровадження енергоефективних заходів є зменшення викидів СО2 на 26,2% (134,2 тис. т СО2); скорочення річного споживання енергоресурсів на 21,3 % або 371,7 тис. МВт∙год; заміщення частки природного газу за рахунок альтернативних джерел на 5,8%, що становить 10,8 млн куб. м; скорочення річних видатків на паливно-енергетичні ресурси щонайменше на 344,3 млн грн.

У 2017 році проект Сумської міської ради «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах міста Суми» став одним з переможців грантового конкурсу Європейського Союзу для підтримки розробки та імплементації планів дій сталого енергетичного розвитку.

 

 НОВИНИ за проектом 

Заключний візит експертів команди підтримки програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти»

 У рамках грантового проєкту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 02.12.2021 з робочим візитом місто Суми відвідали експерти команди підтримки програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» – Дмитро ІВАНЕНКО та Андрій УДОВИК. В рамках візиту експерти здійснили заключний моніторинг якості будівельних робіт на об’єктах проєкту – школах КУ ССШ №7, КУ ЗОШ №20 та КУ ССШ №9.

Варто відзначити, що за результатами поточного моніторингу, з початком опалювального сезону, енергоспоживання термомодернізованих в рамках проєкту шкіл №7 та №9 зменшилося на 32-40%.

Детальніше>>

 

8 вересня 2021 року відбулась фінальна конференція Проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Конференція проходила в міському молодіжному центрі «Романтика» м.Суми, на якій були присутні представники міської влади, експерти, учасники проєкту, науковці, підсумували результати його впровадження та згадали основні моменти реалізації заходів. Потому учасники вирушили безпосередньо на об’єкти.

У рамках ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні Проекти» по місту Суми реалізовано грантовий проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми».

Детальніше>>

Продовжується реалізація грантового проєкту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

8 липня з робочим візитом директор Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Світлана Липова відвідала школу №9. Під час візиту директор Департаменту, разом з директором школи №9 Мариною Кривошеєвою та директором підрядної будівельної організації ПП «Гольфстрим» Сергієм Тимчуком обговорили поточні питання щодо подальшої реалізації проекту. Також було відмічено значний  прогрес та якість виконання робіт з термомодернізації школи. Варто зазначити, що в рамках проекту окрім незалежного технічного нагляду, ремонтні роботи прискіпливо контролюють на предмет дотримання технологічних процесів та європейських вимог експерти команди підтримки та члени команди проекту.

Детальніше >>

 

Оголошує флешмоб-конкурс #EU4Sumy в рамках святкування Тижня захисту довкілля

Грантовий проект ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» оголошує флешмоб-конкурс #EU4Sumy в рамках святкування Тижня захисту довкілля.

До участі в конкурсі запрошуються жителі м. Суми, які мають профілі в Facebook.

Взяти в ньому участь дуже просто, для цього необхідно:

Детальніше >>

 

Продовжується реалізація грантового проєкту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Цьогорічна зима, на відміну від попередніх років, видалась досить затяжною та холодною, проте несприятливі погодні умови не стали на заваді реалізації грантового проекту  ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». Відповідно до будівельних норм, зовнішні будівельні роботи в школах – об`єктах проекту (КУ ССШ №7 та КУ ССШ №9) були тимчасово призупинені, незавершені ділянки об’єктів – законсервовані, а всі зусилля будівельників зосереджено на внутрішніх роботах. У лютому розпочалися роботи з капітального ремонту системи освітлення в КУ ЗОШ №20

Детальніше >>

 

Визначено виконавця робіт з технічного нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71»

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 26 лютого 2021 року було оголошено конкурс-запит цінових пропозицій на виконання робіт з технічного нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71» .

З 27.02.2021 року по 02.03.2021 року в рамках конкурсу-запиту було отримано три цінові пропозиції. За результатами розгляду пропозицій, враховуючи інформацію щодо досвіду роботи в якості інженерів з технічного нагляду за останні 5 (п’ять) років та за результатом  оцінки вартості запропонованих робіт, визначено виконавця робіт з технічного нагляду по об’єкту 

Детальніше >>

Оголошено конкурс-запит цінових пропозицій на виконання робіт з технічного нагляду по об’єкту  «Капітальний ремонт системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71»

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з технічного нагляду по об’єкту  «Капітальний ремонт системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71».

Для підготовки цінової пропозиції, учасники конкурсу мають можливість ознайомитися за наступними документами:

  • Технічні рекомендації на виконання робіт з технічного нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71» (додаток 1).

Детальніше >>

Підведено підсумки конкурсу на кращу «Екологічну казку»

В рамках грантового проєкту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» в листопаді 2020 року серед учнів всіх сумських шкіл командою проєкту було організовано проведення конкурсу на кращу «Екологічну казку».

Конкурс проводився у двох вікових категоріях:
учні 1-4 класів;
учні 5-9 класів.

Варто відзначити, що даний конкурс викликав велику зацікавленість серед школярів, адже на розгляд конкурсному журі надійшло майже 100 робіт, тож було досить складно обрати тільки 6 переможців.

Детальніше >>    

У рамках впровадження проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладів м. Суми» продовжуються будівельні роботи в школах №7 та №9.

Доки учні відпочивають на канікулах, Центральний корпус школи №7 модернізується та набуває нових кольорів: вже замінено понад 60% віконних блоків, виконано роботи з утеплення цоколю та продовжуються роботи з утеплення стін. Крім того, до початку опалювального сезону було встановлене нове обладнання в індивідуальному тепловому пункті Центрального корпусу школи, тож новий опалювальний сезон школа розпочала вже з новим ІТП.

Завдяки сприятливим погодним умовам активно просуваються роботи з термомодернізації школи №9. Майже завершено утеплення покрівлі одного з корпусів молодшої школи, встановлено вентиляцію в харчоблоці, наразі ведуться роботи з утеплення цоколя та фундаменту школи, а також заміни віконних блоків.

Детальніше >>

Конкурс від проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» на кращу Екоказку

Проект "Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми" запрошує школярів міста Суми взяти участь у новому конкурсі на кращу ЕКОКАЗКУ.

1. Мета конкурсу:
 популяризація засад енергоефективного споживання серед дітей та молоді;
 залучення широких верств населення до навчально-практичної діяльності в сфері ефективного використання енергетичних ресурсів;
 привернення уваги учнівства до вивчення та розв’язання екологічних проблем;
 узагальнення освітнього, виховного та публіцистичного матеріалу з питань охорони довкілля.

Детальніше >>

Розпочалася активна фаза впровадження грантового проєкту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Після ретельної підготовчої фази, яка включала в себе проведення енергоаудитів, обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних систем, виготовлення проектної документації, отримання експертного звіту проектної документації, проведення процедури закупівель, були визначені виконавці будівельних робіт з реконструкції-термомодернізації будівель шкіл № 7 та № 9, ними стали ПФ «Тімвел» та ПП «Гольфстрім» відповідно.

З метою оцінки якості виконання будівельних робіт 11 серпня 2020 року в місті Суми з робочим візитом перебували експерти Команди підтримки «Угода мерів – Демонстраційні проєкти». 

Детальніше >>

Відбулася стартова Skype-нарада з обговорення особливостей реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективості в освітніх закладах м. Суми»

Грантовий проект ЄС «Підвищення енергоефективості в освітніх закладах м. Суми» реалізується в рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти». Тому цей проект має бути показовим і демонструвати кращі практики для інших проектів, які реалізуються на території всієї України. Після завершення всіх тендерних процедур, відбулася настановча нарада, у якій прийняли участь представники підрядної організації, фахівець з технічного нагляду, проектант, начальник Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, всі члени команди проекту, а також ключовий та технічний експерти команди підтримки.

Під час наради ключовий експерт Команди Підтримки проекту Іваненко Д.А. наголосив на тому, що Європейський Союз має особливі вимоги як до виконання робіт на об`єктах, які ним фінансуються, так і до їх технічного нагляду.

Детальніше >>

 

Нагородження переможців онлайн-заходів, які організувала команда грантового проекту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» під час святкування Єврпейських днів сталої енергії  

22 липня 2020 року на сесії Сумської міської ради міським головою Олександром Лисенком були нагороджені переможці онлайн-заходів, які організувала команда грантового проекту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» під час святкування Єврпейських днів сталої енергії.

Традиційно вже три роки поспіль грантовий проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» бере участь у проведенні міських Днів сталої енергії.

Детальніше >>

Грантовий проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» набирає нових обертів

 У рамках другої фази програми Європейського Союзу «Угода мерів - Демонстраційні проекти 2» в місті Суми з 2018 року реалізується проект «Підвищення енергоефективності в навчальних закладах м Суми». Проект передбачає термомодернізацію будівель ССШ №7, ССШ №9 та ЗОШ №20.

5 червня розпочато процедуру закупівель з Реконструкції – термомодернізації будівлі КУ Сумська СШ №9 по вул. Даргомижського, 3 в м. Суми. За процедурою відкритих торгів переможцем стане учасник з найнижчою ціною, який відповідає вимогам конкурсу та надав усі необхідні документи.

Детальніше >>

 

Визначено виконавця розробки проектної документації по капітальному ремонту системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 07 квітня 2020 року було оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації по капітальному ремонту системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71.

Детальніше>>

 

Оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації по капітальному ремонту системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з розробки проектної документації по капітальному ремонту системи освітлення КУ Сумська ЗОШ № 20 м. Суми по вул. Металургів, 71.

  Детальніше >>

 

Підведено підсумки відеоконкурсу на тему «Енергозбереження в школі та побуті»

У рамках грантового проєкту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» в листопаді 2019 року серед учнів всіх сумських шкіл командою проєкту було організовано проведення відеоконкурсу на тему  «Енергозбереження в школі та побуті».

 

   Детальніше >>

 

В рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» відбулося чергове засідання робочої групи з питань реалізації проекту

28 жовтня 2019 року, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Войтенка, відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»,  що реалізується в рамках програми Європейського Союзу  «Угода мерів – Демонстраційні проекти».  

Детальніше>>

Практичний тренінг з технічного впровадження Демонстраційних проектів для проектів-переможців другої фази Програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні проекти»

Три дні, з 3 по 5 липня 2019 року, у місті Жовква Львівської області  проходив тренінг з технічного впровадження Демонстраційних проектів. Проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» представляли менеджер проекту – заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій – Катерина Гаврилова, а також технічний експерт проекту – Олег Максимовський. 

Детальніше>>

 

У Сумах традиційно пройшли Дні сталої енергії

Неймовірне наукове кріо-шоу, демонстрація кіно під відритим небом, екскурсії для школярів, конкурси, майстер-класи і багато інших цікавих заходів пройшли в м. Суми в рамках Днів сталої енергії.

Детальніше>>

 

 

Визначено виконавця розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 15 березня 2019 року було оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради

Детальніше>>

 

Оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради  Детальніше>>

 

Визначено виконавця розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа №7 імені Максима Савченка» Сумської міської ради

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 14 лютого 2019 року було оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа №7 імені Максима Савченка» Сумської міської ради. Детальніше >>

 

Оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа №7 імені Максима Савченка» Сумської міської ради

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа №7 імені Максима Савченка» Сумської міської ради  

Детальніше >>

Засідання Керівного комітету в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

4 грудня 2018 року, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Войтенко, відбулося перше засідання Керівного комітету проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»,  що реалізується в рамках програми Європейського Союзу  «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

 Детальніше >>

Розпочалося проведення енергоаудиту в Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20

download1У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» за результатами проведеної допорогової закупівлі послуг на електронному майданчику ProZorro визначено виконавця енергетичного аудиту Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 

 

Детальніше >>

Увага! Вибір виконавця енергетичного аудиту школи №20

energy_managenment_1В рамках проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», що є переможцем грантового конкурсу Європейської Комісії, оголошено процедуру закупівель послуг з проведення енергетичного аудиту будівлі Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 20  Детальніше >>

 

Визначено виконавця обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних мереж сумських шкіл № 7, №9 та №20

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» було оголошено конкурс на проведення обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних мереж КУ ССШ №7, КУ СШШ №9 та КУ ЗОШ №20

 Детальніше >>

 

Визначено кандидата на посаду технічного експерта проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Суми»

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» (далі Проект) за результатами конкурсу визначено кандидата на посаду технічного експерта Проекту 

 Детальніше >>

 

Визначено переможця допорогової закупівлі послуг з проведення енергоаудиту школи №9

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» (далі Проект) за результатами проведеної допорогової закупівлі послуг визначено виконавця енергетичного аудиту Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9

 Детальніше >>

 

Оголошено конкурс на проведення обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних мереж КУ ССШ №7, КУ СШШ №9 та КУ ЗОШ №20

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», Управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних мереж трьох об’єктів   Детальніше >>

 

 

Дні Енергіі в місті Суми 2018

5 червня 2018 року, у Всесвітній день навколишнього середовища в місті Суми відбулося урочисте відкриття Днів сталої енергії, які проводяться Сумською міською радою у співпраці з Проектом Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 

Детальніше >>

 

Делегація від Сумської міської ради взяла участь в урочистих заходах з нагоди відкриття Європейського тижня сталої енергетики в м. Чернівці

3-4 червня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Журба Олександр Іванович та заступник директора департаменту фінансів, економіки та інвестицій Скиртач Лариса Анатоліївна відвідали урочисте відкриття Тижня Сталої Енергетики -2018, що проходило в м. Чернівці  Детальніше >>

 

Оголошення про конкурсний відбір технічного експерта проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», що впроваджується Управлінням капітального будівництва та дорожнього

Для забезпечення технічного супроводу проекту, оголошується конкурсний відбір на посаду технічного експерта проекту. Заявки на участь у конкурсі необхідно подати до 12 червня 2018  

Детальніше >>

 

Участь у інформаційному семінарі, присвяченого практичним аспектам реалізації проектів у сфері термомодернізації будівель

23-24 травня заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Катерина Гаврилова прийняла участь у інформаційному семінарі, що проходив  у м. Гола Пристань, Херсонської області, та був присвячений практичним аспектам реалізації проектів у сфері термомодернізації будівель та теплопопстачання

Детальніше >>

 

Дні сталої енергії у місті Суми

05-09 червня 2018 року, на відзначення Європейського тижня сталої енергетики, у місті Суми відбудеться загальноміське свято «Дні сталої енергії у місті Суми». Урочисте відкриття заходу відбудеться

Детальніше >>

 

Суми в черговий раз відзначили День Європи

День Європи став доречною нагодою для школярів представити місцевим жителям проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Детальніше >>

 

 

Командою Підтримки програми «Угода мерів – Східне партнерство» затверджено Технічний звіт «Енергетичний аудит Сумської спеціалізованої школи №7 імені Максима Савченка»

У рамках проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» (далі Проект), що має на меті зменшення споживання енергоресурсів будівлями трьох сумських шкіл №9, №7, №20, експерти Команди Підтримки програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» опрацювали Технічний звіт «Енергетичний аудит Сумської спеціалізованої школи №7 імені Максима Савченка»

Детальніше >>

 

 

Оголошено тендер на проведення енергоаудиту школи №9

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», Управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошено тендер на проведення закупівлі Послуги з проведення енергетичного аудиту будівлі

Детальніше >>

 

Пропаганда енергозбереження в школах

З 07.05. по 11.05.2018 у навчальних закладах м. Суми КУ ССШ № 7, КУ ССШ № 9 та КУ ЗОШ № 20 відбулися засідання рад учнівського самоврядування, на яких було обрано учасників агітбригад, основне завдання яких

Детальніше >>

 

 

Скайп-конференція з командою підтримки проекту

23 квітня 2018 року відбулася чергова скайп-конференція представників команди проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», що є переможцем грантового конкурсу Європейської Комісії для підтримки розробки та впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку «Supporting the Eastern partnership cities in the implementation of sustainable energy action plans (SEAPs) under the Covenant of Mayors»  Детальніше >>

 

З 19 по 22 березня 2018 року відбувся тренінг з проектного менеджменту та комунікацій для проектів-переможців другої фази Програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні проекти»

Чотири дні, з 19 по 22 березня 2018 року у Львові проходив тренінг з проектного менеджменту та комунікацій у якому взяли участь близько тридцяти представників проектних команд та муніципалитетів з Арменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України, а також Команди Підримки CoM-DeP Проекта ЄС «Угода мерів – Схід» та Асоціації «Єнергоефективні міста України»    Детальніше >>

 

 

Визначено кандидата на посаду експерта з комунікацій проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» (далі Проект) за результатами конкурсу визначено кандидата на посаду експерта з комунікацій проекту 

Детальніше >>

 

Надійшов перший транш в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», який є переможцем грантового конкурсу Європейської Комісії, 12 березня 2018 року

Детальніше >>

 

Оголошення про конкурсний відбір експерта з комунікацій проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Для забезпечення демонстраційної складової проекту, оголошується конкурсний відбір на посаду експерта з комунікацій проекту, який буде впроваджувати діяльність в галузі комунікації, заплановану в рамках реалізації проекту. 

Детальніше >>

 

Стартова зустріч експертів Команди Підтримки програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» з керівництвом міста Суми, робочою групою та іншими зацікавленими сторонами

13 лютого 2018 року відбулася стартова зустріч експертів Команди Підтримки програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» з керівництвом міста Суми, робочою групою та іншими зацікавленими сторонами.

Детальніше >>

 

Перша Skype-конференція Команди Підтримки проекту «Угода мерів – Демонстраційні проекти»

05 лютого 2018 року відбулася перша Skype-конференція Команди Підтримки проекту «Угода мерів – Демонстраційні проекти» з контактними особами проекту проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»,  що буде реалізовуватися за рахунок коштів ЄС

Детальніше >>

 

Місто Суми отримає фінансування від Європейського Союзу

Підготовлений виконавчими органами Сумської міської ради проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», який відповідає Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року, затвердженого рішенням міської ради від 28.09.2016 № 1089 – МР  увійшов до числа переможців грантового конкурсу Європейської Комісі для підтримки розробки та впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку Детальніше >>