English version
Підведено підсумки відеоконкурсу на тему «Енергозбереження в школі та побуті»

В рамках грантового проєкту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» в листопаді 2019 року серед учнів всіх сумських шкіл командою проєкту було організовано проведення відеоконкурсу на тему  «Енергозбереження в школі та побуті».

Конкурс проводився у трьох номінаціях:

- відео на тему енергозбереження вдома;

- відео на тему енергозбереження в школі;

- «Визнання» (переможцем визначалося відео, яке набрало найбільшу кількість «лайків» і коментарів  в Instagram).

Учні чудово впоралися із завданням та надіслали на конкурс 27 відеороликів. Найбільше їх було у номінації «Енергозбереження вдома», тому конкурсна комісія прийняла рішення нагородити у цій категорії 5 номінантів, а у решті номінацій було визначено по два переможці.

18 грудня, напередодні свята Святого Миколая відбулося святкове нагородження переможців відеоконкурсу. Юні учасники були запрошені на сесію Сумської міської ради, на початку якої Сумський міський голова Олександр Лисенко особисто привітав та нагородив переможців. Окрім відзнак учні отримали призи від проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»: ледліхтарики – за зайняте третє, аудіоколонки – за друге та power-банки – за перше місце.

Переможці відеоконкурсу від грантового проєкту Европейського Союзу  «Підвищення енергоективності в освітніх закладах м. Суми»

Номінація «Визнання» - відео в Instagram, яке набрало найбільшу кількість «лайків»:

1 місце - Левченко Максим, 10-ФМ клас, КУ ССШ №10;

2 місце - Довгопол Микита, 9-БХ клас,  КУ ССШ №10.

 

Номінація «Енергозбереження в школі»:

1 місце - Сегида Дмитро, 11-А клас,  Сумська ССШ № 9;

2 місце - Крикуненко Наталія, 5-А клас, Сумська ЗОШ № 5

 

Номінація «Енергозбереження вдома»:

1 місце - Петрівний Андрій, 7-А клас, КУ ССШ №7;

2 місце - Білодід Макар, 3-В клас, КУ ССШ № 9;

3 місце - Ткаченко Ангеліна, 3-Б клас, КУ ЗОШ №22;

3 місце - Ільєнко Єгор, 4 клас, КУ Сумський НВК № 9 "Веснянка";

3 місце - Колесніченко Дарія, 11-Б клас, Сумська гімназія 1.

Вітаємо переможців та запрошуємо усіх учнів сумських шкіл слідкувати за новинами проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» в соціальних мережах, адже команда проєкту готує для учнів ще багато цікавих конкурсів, акцій та інших заходів: 

https://www.facebook.com/EU4Sumy/

https://www.instagram.com/eu_sumy_energy_project/

Нагадаємо, грантовий проєкт Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» впроваджується департаментом фінансів, економіки та інвестицій спільно з управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради і має на меті скорочення споживання енергоресурсів трьома сумськими школами №7, №9 та №20 шляхом термомодернізації будівель даних навчальних закладів для забезпечення скорочення викидів СО2, а також для підвищення рівня комфорту під час перебування учнів і персоналу в приміщеннях  цих шкіл.