English version
У рамках впровадження проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладів м. Суми» продовжуються будівельні роботи в школах №7 та №9.

Доки учні відпочивають на канікулах, Центральний корпус школи №7 модернізується та набуває нових кольорів: вже замінено понад 60% віконних блоків, виконано роботи з утеплення цоколю та продовжуються роботи з утеплення стін. Крім того, до початку опалювального сезону було встановлене нове обладнання в індивідуальному тепловому пункті Центрального корпусу школи, тож новий опалювальний сезон школа розпочала вже з новим ІТП.

Завдяки сприятливим погодним умовам активно просуваються роботи з термомодернізації школи №9. Майже завершено утеплення покрівлі одного з корпусів молодшої школи, встановлено вентиляцію в харчоблоці, наразі ведуться роботи з утеплення цоколя та фундаменту школи, а також заміни віконних блоків.

Крім того, вже завершено розробку проєктної документації на проведення капітального ремонту системи освітлення школи №20 та отримано її експертний звіт, тож командою проєкту розпочато підготовку тендерної документації.

Нагадаємо, що у рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проєкти» CoM-DeP за підтримки Європейського Союзу проєкт «Підвищення енергоефективності в освітніх закладів м. Суми» реалізовує Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради за координації Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.