English version
Дні сталої енергії у місті Суми

НОВИНИ

 

У Сумах пройшли Дні сталої енергії 2020

Традиційно, вже 6-ий рік поспіль, на виконання зобов’язань європейської ініціативи Угода Мерів,  в місті Суми проводиться загальноміське свято Дні Сталої енергії, що святкується в рамках Європейського тижня сталої енергетики.

У цьому році, у зв’язку з пандемією COVID-19, Дні Сталої енергії проходили в червні 2020 року  в новому онлайн форматі під девізом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».

Задля спільної мети розбудови енергоефективного міста в червні цього року проведено ряд заходів енергоефективного спрямування.

З 05 по 18 червня 2020 року на базі Комунального закладу Сумської міської ради – Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено міський екологічний івент «Енергозбереження від А до Я». У заході взяли участь 11 освітніх закладів міста: КУ ЗОШ №№ 4, 5, 6, 8, 18; КУ ССШ №№ 1, 7, 9; гімназія № 1; НВК № 16; ЦЕНТУМ.

20-21 червня 2020 року КУ «Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради проведено екологічний байдарковий сплав. Під час сплаву було зібрано побутове сміття у водах Псла, а також відбулися майстер-класи з використання сонячних батарей і сортування сміття.

27 червня 2020 року КУ «Агенція промоції «Суми» Сумської міської ради проведено велоквест «VeloLife» в якому взяли участь 30 команд.

З 29 червня по 03 липня 2020 року талановиті сумські музиканти брали участь у «Музичному телемарафоні» до Днів Сталої енергії, що був створений КУ «Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради спільно з Сумською міською радою та телеканалом СТС. Відеоролики виходили щоденно на телеканалі СТС та на соціальних сторінках у мережі Facebook.

Інформаційні матеріали, відеоролики щодо проведених заходів, поради щодо енергомодернізації будівель, відеосюжет про взірцевий приклад Сумської багатоповерхівки поширювалися у мережі Facebook на сторінці «Дні сталої енергії у місті Суми».

22 липня 2020 року на сесії Сумської міської ради міським головою Олександром Лисенком були нагороджені переможці онлайн-заходів, організатори заходів подарунками.

 

Відзначення Днів сталої енергії 2020>>>

 

Відзначення Європейського тижня сталої енергії>>>

 

 

       
Дні сталої енергії у місті Суми 2019

Розпорядження міського голови від 17.05.2019 №175-Р

 

Програма проведення заходу