English version
В рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» відбулося чергове засідання робочої групи з питань реалізації проекту

28 жовтня 2019 року, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Войтенка, відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»,  що реалізується в рамках програми Європейського Союзу  «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

У засіданні робочої групи з питань реалізації проекту взяли участь: директор департаменту фінансів економіки та інвестицій Світлана Липова, заступник директора департаменту фінансів економіки та інвестицій Лариса Скиртач, начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов, заступник начальника управління освіти і науки Наталія Гончарова, керівники сумських шкіл № 7, № 9 та № 20, а також інші члени робочої групи проеку.

Під час засідання було розглянуто проміжні результати робіт з розробки проектної документації з реконструкції (термомодернізації) шкіл №7 та №9, які були виготовлені в рамках проекту. Проектна документація отримала позитивну оцінку від експертів команди підтримки «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та направлена на розгляд європейським експертам.

Нагадаємо, проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах
м. Суми»
розраховано на 30 місяців, загальна вартість проекту складає 1,64 млн євро, з них майже 1,15 млн євро покриває грант Європейського Союзу, ще 490,6 тис. євро – співфінансування за рахунок коштів міського бюджету. Очікується, що термомодернізація сумських шкіл дозволить скоротити споживання енергоресурсів і, як наслідок, зменшити викиди СО2 та скоротити річні видатки на паливно-енергетичні ресурси. Крім того, проект також сприятиме покращенню умов перебування учнів та персоналу у приміщеннях навчальних закладів.