English version
Нагороджено переможців онлайн-заходів, які організувала команда проекту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» під час святкування Єврпейських днів сталої енергії

22 липня 2020 року на сесії Сумської міської ради міським головою Олександром Лисенком були нагороджені переможці онлайн-заходів, які організувала команда грантового проекту ЄС «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» під час святкування Єврпейських днів сталої енергії.

Традиційно вже три роки поспіль грантовий проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» бере участь у проведенні міських Днів сталої енергії. Цей рік теж не став виключенням і в рамках святкування Європейського тижня сталої енергії команда проекту організувала для всіх сумчан в соціальній мережі Facebook конкурс «ЕкокарантинСуми». Для того, щоб взяти в ньому участь, потрібно було на своїй сторінці в Facebook  опублікувати фото з невеличким описом того, що вже зараз роблять жителі нашого міста для збереження навколишнього середовища. Це могло бути прибирання в лісі, сортування сміття, користування велосипедом тощо. Переможця серед всіх учасників було визначено за допомогою сайту Random. Головний приз в конкурсі (павербанк) отримала Лариса Верстюк.

Також протягом Європейського тижня сталої енергії була організована та проведена вікторина «Полюби світ довкола» для учнів молодших класів КУ ССШ №7, КУ ССШ №9 та КУ ЗОШ №20. Учні повинні буди проглянути мультики на екологічну тематику, які запропонувала їм команда проекту, після чого вони відповісти на питання вікторини за цими анімаційними фільмами. Заохочувальні призи (еко-сумка, пляшка для води, ручки, блокнот, олівець та чашку) отримали 6 учнів, які набрали найбільше балів у вікторині.

КУ ССШ №7:
Ласкава Анастасія 3-А клас - 23 бали з 24 можливих;
Демиденко Поліна 2-В клас - 22 бали з 24 можливих.

КУ ССШ №9:
Білодід Макар 3-В клас - 22 бали з 24 можливих;
Самойлов Тимофій 3-В клас - 13 балів з 24 можливих.

КУ ЗОШ №20:
Стадніченко Ігор 2-А клас - 20 балів з 24 можливих;
Ольховик Аліна 3-А клас - 19 балів з 24 можливих.

Проект «Підвищення енергоефективності в навчальних закладах м. Суми» реалізується в рамках другої фази програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти 2» з 2018 року. Проект передбачає впровадження енергоефективних заходів в будівлях КУ ССШ №7, КУ ССШ №9 та КУ ЗОШ №20.