English version
Інвестиційний паспорт

         Основне завдання Інвестиційного паспорту – відкритий та зручний доступ реальної інформації про соціально-економічне становище міста, інвестиційні пропозиції, економічні можливосіті а також популяризація інвестиційного потенціалу, сприяння формуванню сприятливого інвестиційного іміджу міста Суми. Інвестиційний паспорт сприятиме поширенню інформації про економічний та інвестиційний потенціал міста Суми, формуванню іміджу інвестиційно привабливого міста, допоможе відкрити нові можливості для розвитку.

              Інвестиційний паспорт міста Суми орієнтований на залучення як вітчизняних, так і іноземних інвестицій, а також дає вичерпну інформацію для потенційного інвестора про природно-географічні характеристики, систему управління містом, трудовий, промисловий, туристичний та рекреаційний потенціали, екологічний стан. Окремі розділи нового інвестиційного паспорту присвячені Індустріальному парку «Суми», успішним інвестиційним історіям а також актуальним інвестиційним пропозиціям: інвестиційні проекти підприємств та вільні земельні ділянки. 

               Тому, запрошуємо Вас ознайомитись з інвестиційним паспортом м. Суми, а також до співпраці у реалізації спільних інвестиційних ініціатив.
Переглянути View

 

Інвестиційний паспорт - 2018