English version
Визначено виконавця розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради

У рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» 15 березня 2019 року було оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради.

За час відведений на подачу цінових пропозицій в конкурсі-запиті було отримано три цінові пропозиції. За результатами розгляду пропозицій та додаткових перемовин з потенційними проектувальниками, які приймали участь у конкурсі, визначено виконавця робіт з розробки проектної документації з термомодернізації – приватне підприємство «Гольфстрім».

Всім іншим учасникам дякуємо за участь.

Нагадаємо, що проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» реалізовується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні Проекти». Термін виконання –  2018-2020 роки. Вартість проекту – 1 635,3 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу складає 1 144,7 тис. євро, а кошти міського бюджету – 490,6 тис. євро. Основна мета Проекту – зменшення споживання енергоресурсів будівлями трьох сумських шкіл №9, №7, №20, що забезпечить скорочення викидів CO2, а також підвищить рівень комфорту під час перебування учнів і персоналу в приміщеннях шкіл.