English version
Оголошено конкурс-запит цінових пропозицій з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі КУ «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради

У рамках реалізації грантового проекту Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради.

Для підготовки цінової пропозиції, учасники конкурсу мають можливість ознайомитися за наступними документами:

  • Технічні рекомендації (технічне завдання) з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради по вул. Даргомижського, 3 в м. Суми (додаток 1);
  • Керівництво по реалізації проектів – технічна реалізація (додаток 2);

Основні завдання Виконавця проектних робіт:

1) розробити проектну документацію;

2)  отримати «позитивний» звіт експертизи;

3) розробляти усі документи в тісній співпраці з муніципалітетом та  Командою проекту;

4) надавати коментарі, враховувати рекомендації та брати участь у обговореннях із Командою Підтримки Програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні Проекти 2».

Учасникам конкурсу-запиту цінові пропозиції з розробки проектної документації з термомодернізації будівлі комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9» Сумської міської ради необхідно надавати Замовнику на електронні адреси: ukb@smr.gov.ua з обов’язковою копією на invest@smr.gov.ua та pochta2407@i.ua

Додатково конкурсанти мають надати інформацію щодо підтвердження відповідної кваліфікації, а саме:

  • інформацію щодо провідних працівників, яких буде залучено для виконання завдання;
  • інформацію щодо конкретних об’єктів, на яких протягом останніх п’яти років було виконано проектні роботи за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги та/або міжнародних фінансових організацій (зазначити адреси об’єктів, дати та вартість робіт).

За роз’ясненнями щодо технічного завдання та обсягу проектних робіт можна звертатися до 21 березня 2019 року до контактної особи замовника, технічного експерту проекта Максимовського Олега Федоровича  за телефоном +38 066 795 96 74, пн-чт з 8:00 до 17:15, пт з 8:00 до 16:00.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 22 березня 2019 року.

Вибір переможця конкурсного відбору – 25 березня 2019 року.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу 26 березня 2019 року. Усі учасники конкурсу будуть проінформовані щодо результатів конкурсу.