English version
До міста Суми надійшли засоби індивідуального захисту від міжнародних партнерів

5 та 6 червня 2020 року на адресу Відділу охорони здоров’я Сумської міської ради надійшли засоби індивідуального захисту надані Муніципальним Народним Урядом дружнього міста Чжуцзі (Китайська народна республіка) у співпраці з компанією Zhuji Welai Technology: 5 000 захисних масок та 30 захисних костюмів.

У березні 2020 року за дорученням Сумського міського голови департаментом фінансів економіки та інвестицій Сумської міської ради, як профільним виконавчим органом з питань міжнародної співпраці та зовнішнього партнерства було підготовлено листи звернення на адреси муніципалітетів міст-партнерів з Китайської Народної Республіки: м. Сінсян (провінція Хенань) та м. Чжуцзі (Провінція Чжецзян) з проханням надати засоби, що допоможуть боротися з коронавірусною інфекцією. Китайські партнери охоче відгукнулися на прохання та подали руку допомоги. Так, минулого тижня до міста Суми надійшли близько 10-ти тис. медичних масок від Муніципального Народного Уряду міста Сінсян. Не змусила чекати допомога і від іншого дружнього міста з Китайської Народної Республіки – міста Чжуцзі.

Сумський міський голова у своїх листах висловив слова вдячності китайським партнерам за те, що в цей нелегкий час, коли вони самі відчувають брак засобів індивідуального захисту, знайшли можливість та спосіб надати допомогу в боротьбі з вірусом для міста Суми.