English version
Запрошуємо на конференцію «Активні органи місцевого самоврядування у процесі впровадження реформи самоврядування в Україні»

Адміністрація міста Люблін (Польща) спільно з муніципалітетами восьми українських міст – Вінниці, Дніпра, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Луцька, Рівного, Сум та Харкова – запрошує до участі у підсумковій конференції «Активні органи місцевого самоврядування у процесі впровадження реформи самоврядування в Україні». Конференція відбудеться в рамках проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації у сфері підтримки реформи самоврядування в Україні», що співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми “Польська допомога”.

Конференція відбудеться 5 грудня на другому поверсі готелю «Premier Hotel Rus» у залі “Венеція” за адресою м. Київ, вул. Госпітальна, 4 і розпочнеться о 9:40 годині. Передуватиме їй прес-конференція про результати проекту для журналістів загальнодержавних і місцевих ЗМІ, яка відбудеться у тому ж залі з 9:00 год по 9:30 год.