English version
Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) організував семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері»

Фахівці ІБСЕД організували та провели одноденний семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері» 25 вересня 2015 року у м. Київ.

Учасниками семінару стали спеціалісти з енергоефективності, працівники департаментів, управлінь фінансів та економіки Сумської, Чернівецької, Кіровоградської, Комсомольської та Бердичівської міських рад. Від Сумської міської ради були присутні: Скиртач Лариса Анатоліївна – заступник директора департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин, начальник управління економічного розвитку та фінансів програм соціального захисту, Шамрай Алла Володимирівна – заступник начальника управління освіти і науки, Драніченко Марина Олександрівна – головний спеціаліст відділу екології та енергозбереження департаменту інфраструктури, Авдєєва Ірина Михайлівна – провідний економіст централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я.

На семінарі учасники ознайомилися з системою моніторингу та оцінки ефективності видатків на оплату енергоносіїв на основі програмно-цільового методу та рекомендаціями щодо фінансових стимулів сприяння встановленню дієвої системи енергозбереження у бюджетній сфері. Представники муніципалітетів взяли активну участь в обговоренні запропонованої системи та обмінялися власним досвідом у сфері стимулювання енергоефективності та енергозбереження.