English version
Дні сталої енергії у Сумах 3-6 вересня

З метою підвищення проінформованості міської громади щодо сучасних способів більш ефективного використання енергії та залучення відновлювальних джерел енергії 3-6 вересня у місті Суми були проведені Дні сталої енергії.

До цього заходу приєдналися поважні гості – Лоуренс Гуд (керівник проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні») та Олег Гарасевич (керівник проектів та програм Асоціації «Енергоефективні міста України»). Вони зазначили, що підтримують обраний напрямок міської влади у сфері енергоефективності та всіляко допомагатимуть у реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми.

Захід передбачав функціонування у місті енергоефективного містечка, в якому підприємства та банки проводили виставки, конкурси, надавали консультаційну допомогу із впровадження заходів з енергозбереження в будівлях та спорудах міста. Також 3 вересня відбулася Сумська регіональна конференція «Енергоефективність – запорука сталого розвитку громади», на якій були розглянуті питання впровадження енергоефективних проектів в місті Суми, програми пільгового кредитування для реалізації енергозберігаючих заходів в житлово-комунальному господарстві, представлений проект Плану дій сталого енергетичного розвитку міста.