English version
Налагодження партнерських відносин між містом Гуйян Китайська Народна Республіка та містом Суми Україна

26 жовтня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося підписання Листа про наміри налагодити партнерські відносини між містом Гуйян Китайська Народна Республіка та містом Суми Україна.

Серед заявлених напрямків співпраці між містами, зокрема, є розвиток інвестицій та зовнішньої торгівлі. У рамках подальшої співпраці, муніципалітет міста Гуйян виступив з пропозицією сприяти налагодженню та збільшенню товарообігу між підприємствами міста Суми та Гуйян. З метою реалізації вищезгаданої ініціативи, для поширення серед підприємств зареєстрованих в місті Гуйян інформації щодо експортних та імпортних можливостей міста Суми, китайські партнери запитують наступну інформацію:

- перелік підприємств, зацікавлених у експорті своєї продукції до м. Гуйян (із зазначенням контактних даних), а також відомості щодо продукції, яка може бути експортована підприємствами міста Суми;

- перелік підприємств, зацікавлених у імпорті з міста Гуйян такої продукції як чай, ківі (фрукти), фосфорна продукція, автомобільні шини;

- відомості про промислові підприємства, які планують здійснювати інвестиції до КНР (для поширення інформації серед інвестиційних відділів міста Гуйян).      

Зважаючи на вищевикладене, пропонуємо Вам у разі виявлення зацікавленості до 10.11.2021 звернутися до Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради  (investdfei@gmail.com) для отримання більш детальної інформації.