English version
Щорічні Загальні Збори Асоціації «Енергоефективні міста України» (АЕМУ)

      31 липня 2020 року відбулося засідання щорічних Загальних Зборів Асоціації «Енергоефективні міста України» (АЕМУ), які в цьому році пройшли в онлайн-форматі. Від Сумської міської об’єднаної територіальної громади в засіданні АЕМУ взяв участь Скопов Сергій, заступник начальника відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

      В ході зустрічі обговорювались питання щодо оновлення законодавчої бази в сфері теплопостачання за участі Хоцянівської Наталії, заступника Міністра розвитку громад та територій України. Сергієм Кошаруком, консультантом з питань енергоефективності АЕМУ, презентовано програму Револьверного Фонду Міст як інноваційного механізму поворотної фінансової допомоги   містам АЕМУ для реалізації міських проєктів та програм сталого енергетичного розвитку, в тому числі для підтримки участі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у програмі «Енергодім» Фонду енергоефективності. Впровадження механізму Револьверного Фонду Міст розпочато в шести пілотних містах: Житомир, Вінниця, Луцьк, Кам’янець-Подільський, Славутич, Новогродівка. Також на засіданні Загальних Зборів АЕМУ розглянуто та затверджено фінансовий звіт діяльності АЕМУ в 2019 та план роботи АЕМУ на 2020 рік.

      Нагадуємо, що місто Суми приєдналося до АЕМУ в травні 2016 року. На сьогодні кількість учасників Асоціації «Енергоефективні міста України» складає 90 українських міст.