English version
Програма стажувань для молодих журналістів
Journalism Exchange Program перейшла в онлайн!
Найважливіше, що вам треба знати: у стажерів будуть чудові ментори-практики, які допоможуть своїм підопічним розвинути професійні навички (hard skills).
У кожного із наших менторів буде по троє підопічних журналістів, з якими вони інтенсивно працюватимуть протягом місяця (з 6 липня).
🔥 Хто ментори?
⚡️ Можливо, вам пощастить потрапити на стажування до керівника інтернет-проєктів медіахолдингу “Люкс”
Денис Зеленов (24 Канал, радіо “Люкс”, телеканал новин 24). Денис постійно працює з трафіком, переглядами, залученням нової аудиторії та багато чим іншим. Якщо хочете збільшити власні рейтинги, подавайтесь до нього.
⚡️ Можна потрапити під опіку головної редакторки онлайн-журналу Reporters і співзасновниці The Ukrainians Media Marichka Paplauskaite. Вона готова закохувати стажерів у жанр довгих текстів і вчити тому, де шукати теми, як будувати довірливі стосунки з героями і зрештою перетворювати ідеї та зібрані враження у кінематографічну і цінну для читачів текстову історію.
⚡️ Ви можете отримати доступ до найкращих українських медійників, будете розбиратися в особливостях роботи українських і міжнародних медіа, а також вчитися писати, редагувати і створювати дуже різні матеріали про медіа з головною редакторкою “The Lede” Tanya Gordiienko.
⚡️ Можливо, вам вийде попрацювати з політичним оглядачем інтернет-видання Українська правда Roman Romaniuk. Він розповість, як бачити у потоці політичного життя історії та героїв, як знаходити джерела інформації і не дати їм маніпулювати собою. Якщо хочете краще орієнтуватися у тому, як працюють професійні політичні журналісти, подавайтесь на стажування до Романа.
⚡️ А з допомогою і підтримкою редактора бізнес-відділу Kyiv Post Denys Krasnikov ви зможете покращити навички створення журналістського тексту, від ідеї до публікації, включаючи пітчинг ідеї редактору, збір фактури, вибір фокусу і редагування самого себе.
🔥 Що ми пропонуємо стажерам у липні-серпні:
- онлайн-стажування; термін - місяць (з 6 липня до 6 серпня);
- навчання, допомога, підтримка і фідбек від професійних медійників, які є експертами у певній сфері;
- якісне і ефективне онлайн-навчання, яке включає: роботу над реальними кейсами і задачами під наглядом і з допомогою компетентного ментора, знання і навички у конкретних сферах, які допоможуть показувати кращі результати роботи і бути більш професійним у своїй сфері.
🔥 Подавайтеся, якщо ви:
- працюєте у сфері до 5 років;
- хочете впевнено розповідати друзям/знайомим/роботодавцям, що вмієте не “все потрохи”, а розбираєтесь у “цьому”, “ось цьому”, “і ще цьому”;
- готові інтенсивно вчитися, працювати і виконувати задачі ментора, бути на зв’язку і не протерміновувати дедлайни;
Оскільки це стажування проходитиме в онлайн-форматі, ми не можемо платити стажерам стипендії. Ми впевнені, що отримані знання і навички принесуть більше користі, ніж будь-яка стипендія.
📌 ДЕДЛАЙН реєстрації: 30 червня.
Заповнити анкету можна за лінком: https://forms.gle/cvpHn4LtDBF7aEsr8.