English version
Завершення роботи SES-експертів на базі спеціального реабілітаційного НВК № 34

19.04.2019 року відбулась зустріч за результатами реалізації проекту «Підвищення кваліфікації персоналу для реабілітації та соціальної інтеграції дітей з психосоматичними порушеннями»  експертів німецької служби Senior Experten Service (Служби старших експертів) із заступником міського голови
В. Мотречко, заступником начальника управління освіти і науки
О. Назаренко, вчителями-дефектологами та батьками дітей, що виховуються в НВК № 34, які прийшли аби висловити слова вдячності іноземним гостям.

Упродовж двох тижнів SES-експерти Урсула Вояжек-Клеес та Петер Клеес працювали на базі спеціального реабілітаційного НВК № 34. За цей час іноземні експерти провели тематичні та практичні семінари для фахівців відповідних профілів, майстер-класи, надали практичні консультації у питанні реабілітації та соціальної інтеграції з психосоматичними порушеннями, поспілкувались із батьками вихованців закладу. SES-експерти відвідали відкриті заняття в спеціальному реабілітаційному НВК № 34, ознайомились з  методами роботи в закладі та продемонстрували методики, якими самі володіють.

Переймаючи досвід роботи німецьких колег, підвищували свій кваліфікаційний рівень спеціалісти даного спеціалізованого закладу, психологи, логопеди та дефектологи міста та інші педагоги сумських закладів, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

Заступник міського голови Віра Мотречко відмітила важливість реалізації проекту «Підвищення кваліфікації персоналу для реабілітації та соціальної інтеграції дітей з психосоматичними порушеннями», адже це була дуже плідна робота у допомозі з виховання та навчання дітей з особливими освітніми потребами.