English version
Стипендія на підтримку громади

Регіональний механізм підтримки громадянського суспільства країн Східного партнерства запустив програму стипендій за фінансування ЄС.

У рамках конкурсу пропонуються два типи фінансової допомоги: стипендії на залучення громадськості та «цифрові» стипендії. Останні спеціально розроблено для IT-експертів, які використовують технології на користь громад.

Проєкт запрошує повнолітніх активістів з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, які добре володіють англійською мовою, взяти участь у конкурсі.

Відібрані кандидати пройдуть індивідуальне навчання та отримають 5 тис. євро на реалізацію своїх проєктів. Вони навчаться взаємодіяти з громадами й органами влади, а також зможуть зробити свій внесок у реформи у країнах Східного партнерства.

Програма стипендій громадянського суспільства Східного партнерства щорічно допомагає 20 молодим активістам і лідерам громадянського суспільства з 2017 року. Тепер програма розширила свою діяльність і прагне підтримати ще 120 стипендіатів упродовж наступних трьох років.

Кінцевий строк подання заявок ‒ 17 січня 2022 року.

Більш детальна інформація за адресою: https://euneighbourseast.eu/uk/opportunities/stypendiya-na-pidtrymku-gromady-podaj-zayavku-do-17-sichnya/