English version
Прийом заявок на премію Найтов в журналістиці

Географія: Центральна і Східна Європа, Близький Схід

Міжнародний центр для журналістів (ICFJ) шукає номінантів на отримання міжнародної премії Knight International Journalism Award – 2020. На цю нагороду можуть бути номіновані журналісти-новатори з усього світу.

Номінувати можна журналістів, редакторів, програмістів, які співпрацюють зі ЗМІ, а також менеджерів ЗМІ, громадянських журналістів або блогерів, які, незважаючи на складну ситуацію, створюють новаторські роботи або запроваджують новації, що роблять значний вплив на життя людей в країнах, що розвиваються.

Нагорода відображає місію стипендіальної програми ICFJ – Knight International Journalism, яка здійснюється за підтримки Фонду Найтов https://www.knightfoundation.org/about/ і Фонду Білла та Мелінди Гейтс https://www.gatesfoundation.org/. Стипендії призначені для просування інновацій в засобах масової інформації по всьому світу.

Лауреати будуть нагороджені на церемонії вручення призів, організованої ICFJ, яка пройде у Вашингтоні, округ Колумбія, 12 листопада 2020 року. Кожен переможець отримає грошовий приз розміром у 10 000 доларів США і спеціальний пам’ятний подарунок.

Подробиціhttps://bit.ly/382x0zk

Дедлайн: 21 лютого 2020 року.