English version
Конкурс на отримання гранту / Оцінка вартості послуг з лікування туберкульозу (ТБ) для первинної та спеціалізованої медичної допомоги в рамках ПМГ

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту на виконання  дослідження щодо оцінки вартості послуг з лікування туберкульозу (ТБ) для первинної та спеціалізованої медичної допомоги в рамках ПМГ.

Метою цього дослідження є збір та аналіз даних щодо вартості діагностики та лікування туберкульозу на різних медичної допомоги, у тому числі поточних витрат закладів охорони здоров’я первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, які надають або будуть надавати послуги щодо діагностики та лікування туберкульозу. Водночас, буде здійснений аналіз витрат з кишені пацієнтів та досліджена вартість послуг, які закуповуються за кошти міжнародних організацій. Отримана інформація ляже в основу аналізу вартості діагностики та лікування пацієнта зокрема та оцінки необхідних фінансових потреб в цілому.

Грантові заявки необхідно подати до 11 лютого 2021 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 3 600 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
  • Мати номер DUNSдля отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)
  • Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:
Значний досвід проведення досліджень та збору кількісних та якісних даних за допомогою різних методів (запити на отримання інформації, опитування, фокус-групи,  глибинні інтерв’ю тощо), а також досвід у проведенні контекстного аналізу якісних даних та роботи з відповідними комп’ютерними програмами.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №12 COST TUBERCULOSIS (TB) PACKAGES FOR PRIMARY AND SPECIALIZED HEALTH CARE SERVICES UNDER PMG), що міститься в додатку до даного оголошення (RFA_12_HRS TB costing_am_fin ) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io)

Заявники, що планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hrs.net.ua до кінця робочого дня 04  лютого 2021 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 05  лютого 2021 року.

Інформаційний вебінар відбудеться о 15:00  03  лютого 2021 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hrs.net.ua до 11:00 – 03  лютого 2021 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за Київським часом) 11 лютого 2021 року.