English version
ЄС оголошує грантовий конкурс для громадянського суспільства України

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує конкурс заявок — “Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури”.

Конкурс заявок фінансується в рамках Механізму розвитку громадянського суспільства (Civil Society Facility — CSF), Європейського інструменту з питань демократії та прав людини для України (European Instrument for Democracy and Human Rights — EIDHR) та глобальної програми для Організацій громадянського суспільства.

Номер конкурсу: EuropeAid/168048/DD/ACT/UA

Кінцевий термін подання концептуальних нот — 14 серпня 2020 року до 15:00 (за брюсельським часом) та 16:00 (за київським часом).

Цілями конкурсу є:

 1. Сприяти сталому розвитку та покращенню екологічного менеджменту в Україні з урахуванням "Зеленої угоди" ЄС (Лот 1: Сталий розвиток).
 2. Збільшити потенціал та визнання ключових стейкхолдерів у галузі культури (громадянське суспільство, органи місцевого самоврядування, інші органи державного сектора) як рушіїв місцевого розвитку (Лот 2: Культура).
 3. Підвищити вплив та стійкість незалежних ЗМІ (у тому числі за допомогою розслідувальної журналістики) для сприяння прозорості та підзвітності (Лот 3: Незалежні ЗМІ).
 4. Сприяти принципам реформи державного управління та надійному управлінню державними фінансами для більш ефективного врядування (Лот 4: Реформа державного управління).
 5. Підтримувати принципи верховенства права та стійких реформ у сфері правосуддя та правоохоронних органах (Лот 5: верховенство права).
 6. Підтримувати права людини та захист правозахисників (Лот 6: Права людини).
 7. Посилити консультативні та моніторингові ролі аналітичних центрів в імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (Лот 7: Угода про асоціацію між Україною та ЄС).

Детальну інформацію про грантовий конкурс ЄС ви можете завантажити тут.

Реєстрація на інформаційні сесії для конкурсу ЄС 

Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про умови, за яких ваша організація або партнери можуть отримати доступ до фінансування в рамках механізму розвитку громадянського суспільства України, ви повинні заповнити реєстраційну форму як мінімум за 2 дні до початку сесії, яку ви хочете відвідати. Дивіться розклад сесій нижче.

Представництво ЄС в Україні проводить інформаційні сесії щодо поточного конкурсу в рамках механізму розвитку громадянського суспільства України з метою збільшення розуміння у потенційних заявників щодо розробки конкурентних пропозицій, результатом яких будуть важливі проєкти. Сесії пройдуть виключно англійською мовою, оскільки заявки подаватимуться також англійською мовою. Якщо ви хочете отримати відповіді на конкретні запитання під час сесій, надішліть їх через форму реєстрації

ВАЖЛИВО: Переконайтесь, що ви прочитали Правила для заявників, перш ніж брати участь в інформаційних сесіях.

Під час сесій учасники зможуть дізнатися про наступне:

 • Якою є рамка ЄС для взаємодії з громадянським суспільством?

 • Як краще зрозуміти пріоритети цього конкретного конкурсу пропозицій?

 • До якого типу фінансування ви можете отримати доступ?

 • Хто може отримати грантову підтримку?

 • Як подати заявку?

 До участі в онлайн-інформаційних сесіях запрошуються всі зацікавлені організації.

Усі сесії будуть проводитися онлайн через ZoomТакож буде здійснюватися відео запис інфосесій.

Питання приймаються лише заздалегідь (надсилайте їх через аплікаційну форму). Ви можете зареєструватися на одну або декілька сесій. Реєстрація завершується за два дні до кожної сесії. Після реєстрації ви отримаєте підтвердження та посилання на зустріч у Zoom (будь ласка, перевіряйте усі папки).

Реєстрація https://forms.gle/eWqSYUhRQpNdh6TR8