English version
Зустріч з консультантом проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні" Олександром Шумельдою

     У рамках реалізації Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, 19 жовтня 2021 року відбулась зустріч представників відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради з консультантом Проєкту Олександром Шумельдою. В ході зустрічі були обговорені питання щодо удосконалення існуючої системи моніторингу енергоресурсів з урахуванням кліматичної складової, а також подальших кроків у рамках реалізації Проєкту.

     Консультантом Проєкту для спеціалістів, відповідальних за енергоменеджмент, було проведено тренінг по роботі з обладнанням для визначення концентрації СО2, параметрів мікроклімату в приміщеннях, виміру величин енергопостачання та освітленості тощо. Крім того, проведено онлайн навчання, для більш, ніж 100 відповідальних осіб за будівлі громади, з питань муніципального енергоменеджменту Сумської міської територіальної громади.

     Більш детальна інформація про Проєкт за посиланням.