English version
Навчальні можливості для українського студента
 1. Гранти для навчання в Румунії
Уряд Румунії пропонує гранти на навчання студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури. Грант включає оплату за навчання, покриття витрат на проживання та щомісячну стипендію. Дедлайн - 20 березня 2017 року.
 1. Стипендії для навчання в галузі управління від ESMT Berlin
Європейська школа менеджменту і технологій (ESMT Berlin) пропонує три повні та чотири часткові стипендії на навчання для іноземних студентів. Ці стипендії доступні для тих студентів, які здобувають за програмою ступінь магістра в галузі управління. Дедлайн - 31 березня 2017 року.
 1. Стипендії для навчання в Бельгії
Уряд регіону Фландрія оголошує про запуск нової стипендійної програми – MasterMind Scholarships, завдяки якій іноземні студенти можуть навчатися у вищих наукових установах Бельгії. Студенти не можуть подаватися самостійно, їхня заявка повинна бути зареєсрована на сайті примаючої бельгійської освітньої установи. Дедлайн - 31 березня 2017 року.
 1. Стипендії від Wells Mountain Foundation на навчання у США
Організація Wells Mountain Foundation надає іноземним студентам стипендії для навчання у вищих навчальних закладах США: університетах, коледжах, політехнічних інститутах. Від кандидатів на отримання стипендії вимагається висока академічна успішність, продемонстрована під час навчання у школі. Дедлайн - 1 квітня 2017 року. 
 1. Програма стажування працівників законодавчої влади Professional Fellows Program 2017 (США)
Програма стажування для молодих працівників законодавчої влади, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Вона дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в уряді США. Дедлайн - 7 квітня 2017 року.
 1. Стипендії для навчання в університеті Тарту
Іноземні студенти можуть претендувати на отримання стипендії для навчання на певних бакалаврських та магістерських програмах університету Тарту. Дедлайн - 15 квітня/1 червня 2017 року.
 1. Стипендіїї для навчання в Таллінському університеті
Таллінський університет запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії для навчання в університеті за програмою бакалаврату та магістратури. Дедлайн – 1 травня 2017 року.
 1. Навчання в магістратурі та аспірантурі Інституту Масдар (ОАЕ)
Масдарський науково-технологічний інститут (Masdar Institute of Science and Technology) запрошує на навчання в магістратурі та аспірантурі молодих науковців технічних спеціальностей. Грант передбачає повне забезпечення студента: оплата навчання, медичне страхування, проживання, витрати на відрядження та ноутбук. Дедлайн - 31 травня 2017 року.
 1. Стажування від Rotary Peace Fellowship
Rotary Peace Fellowship – це стипендія, що дозволяє пройти магістерську програму з міжнародних відносин, миру та розв’язання конфліктів, сталого розвитку або подібної дисципліни в одному з шести університетів (в Австралії, Англії, Японії, США, Швеції або Таїланді). Стипендія покриває усі витрати. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра та мінімум трирічний досвід роботи у відповідній сфері. Дедлайн - 31 травня 2017 року.
 1. Симпозіум для молоді від WIIS у Вашингтоні (США)
Організація Women in International Security (WIIS) організовує п'ятиденний симпозіум для молоді в Вашингтоні, США. Симпозіум буде присвячений дослідженню питань міжнародної безпеки з гендерної точки зору. Участь візьмуть 24 студенти з різних країн. Дедлайн - 1 червня 2017 року
 1. Стипендія на навчання в Університетському коледжі Лондона
University College London запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії The Denys Holland Scholarship. Дедлайн - 7 липня 2017 року.
 1. Стипендії для навчання в Іспанії
The Barcelona Graduate School of Economics запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії. Стипендія покриває повну або часткову вартість навчання. Дедлайн - 25 червня 2017 року.
 1. Стипендія для молодих українських лідерів від WNISEF
Молоді талановиті лідери з України та Молдови, які вступили на одну з 50 кращих програм MBA в США, мають можливість отримати стипендійну програму SEED Grant від WNISEF. Програма покриває до 100% плати за навчання студента. Обов'язкова умова - повернення після завершення навчального курсу до України для інвестування отриманих знань у розбудову держави. Гранти надаються постійно.