English version
Воркшоп з лідерства для НУО 2020 у Варшаві (NGO Leadership Workshop 2020)

Ви лідер НУО, яка працює в умовах викликів? Ви хочете просунути свою організацію шляхом вдосконалення своїх внутрішніх та управлінських можливостей або підвищити ефективність у фандрайзингу та комунікаціях із зовнішнім середовищем?

Центр Вейзера для Європи та Євразії в Мічиганському університеті,  Інститут Вільяма Девідсона в Мічиганському університеті та Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща)  запрошують подавати заявки на воршкоп з лідерства для НУО.

Воркшоп відбудеться у Варшаві цієї весни, 18-22 травня.

Мета воркшопу полягає в наданні можливостей відібраним представникам громадянського суспільства для зміцнення їхньої внутрішньої експертизи, управлінського та прибуткового потенціалу, здатності взаємодіяти як із широкою громадськістю, так і з державними стейкхолдерами та сприяти налагодженню міжнародних зв’язків.

Учасники:
Семінар відкритий для 25 лідерів громадських організацій з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Північної Македонії, Молдови, Росії, Сербії, Таджикистану, України та Узбекистану.

Пріоритет буде надаватися особам, які займають керівні посади в організації. Перевага надається неурядовим організаціям, які працюють у таких сферах: права людини, меншини та маргіналізовані групи, навколишнє середовище та природні ресурси, розвиток громадянського суспільства.

Учасники будуть відбиратися через відкриту процедуру подання заявок і навчатимуться безкоштовно.

Процес подання заявки:

Кінцевий термін подачі заявок – п’ятниця, 7 лютого 2020 року, CEST 23:59.

До цього терміну, будь ласка, заповніть форму, доступну тут.

Детальніше читайте за посиланням.