English version
Відбулися передтендерні зустрічі з потенційними учасниками тендерів в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми»

В рамках подальшої реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми» 06 травня було проведено передтендерну зустріч з потенційними учасниками тендеру на закупівлю нагляду за будівництвом та 11 травня - передтендерну зустріч з потенційними учасниками тендеру на роботи з проєктування та будівництва. В даних заходах також приймали участь представники Групи реалізації проєкту зі складу управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради та Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради, а модераторами заходу виступили представники компанії надавача Технічної підтримки, яку Сумська міська рада отримує в рамках тристоронньої Угоди про співпрацю між Європейським інвестиційним банком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Сумською міською радою про надання технічної підтримки (консультаційних послуг) для реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми».

В ході вищезгаданих зустрічей було обговорено ряд питань, що стосуються підготовки та подачі тендерних пропозицій, а також проведено роз’яснення змісту тендерної документації в тих частинах, де було можливе невірне трактування її положень.

Нагадуємо, що в Офіційному віснику Європейського Союзу 16 квітня було розміщено публікацію  запрошення до участі в тендері на закупівлю послуг з нагляду за капітальним ремонтом дитячих садків у м. Суми (пропозиції приймаються до 10 червня) та 19 квітня  – запрошення до участі в тендері на закупівлю робіт з капітального  ремонту дитячих садків у м. Суми (пропозиції приймаються до 27 травня).

Також відповідні повідомлення про проведення вказаних закупівель розміщені на сайті  ДП «Прозорро» у рубриці «Закупівлі міжнародних донорів та публічні закупівлі інших країн» розділу «Новини».

Закупівлі відбуватимуться за процедурою міжнародних конкурсних торгів та відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проєктів, що фінансуються Європейським інвестиційним банком.

Проєкт «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми» реалізується спільно з Міністерством розвитку громад та території України за рахунок 5,2 млн. кредитних коштів Європейського інвестиційного банку терміном на 22 роки з пільговим періодом до 5-ти років та спіфінансування з бюджету Сумської міської територіальної громади.

 Мета проєкту – скорочення використання енергоресурсів та покращення умов перебування дітей та персоналу обраних до проєкту дитячих садочків шляхом впровадження енергоефективних заходів.