English version
Приїзд Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні

18 жовтня 2018 року вперше з офіційним візитом у рамках робочої поїздки місто Суми відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Шіґекі Сумі у супроводі 3-го секретаря Посольства пана Сатору Хомма.

Представники Посольства Японії в Україні зустрілися з Сумським міським головою Олександром Лисенком та секретарем Сумської міської ради Андрієм Барановим.

Під час зустрічі з керівництвом міста Суми Посол Шіґекі Сумі зацікавився перспективою можливої взаємної співпраці у галузі економіки, зокрема, привабливим інвестиційний потенціалом міста. Сторони обговорили питання можливої співпраці в рамках проекту Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів (UNOPS), який реалізується у Сумській області на етапі підготовки та грантового конкурсу проектів безпеки людини програми «Кусаноне».

19 жовтня для іноземних гостей було організовано екскурсію історичним центром міста Суми та відвідування Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького, найбільшої в регіоні міста Суми скарбниці образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

Сумський міський голова зауважив, що Японія – це приклад успішної країни, яка надихає розумом, традиціями та історією, і висловив сподівання, що Суми за підтримки японської сторони отримає поради для розвитку у сферах інформаційних технологій та туризму.