English version
Літня школа в Грузії щодо впливу молоді на прийняття рішень

В рамках проекту «Assessing the Needs of Youth in the EaP» у липні 2019 року молоді активістки та активісти зберуться в Кутаісі (Грузія) на Літню школу впливу молодого покоління на прийняття рішень в країнах Східного Партнерства. Дедлайн - 14 червня 2019 року.

До участі запрошуються активні громадяни з Азербайджану, Грузії, Молдови та України віком 18-30 років, які володіють англійською мовою на достатньому рівні та мають на меті впливати на зміни в своїх громадах, країнах та на міжнародному рівні.

Проект «Assessing the Needs of Youth in the EaP» ставить за мету зміцнити роль молоді в прийнятті рішень. Він спрямований на проведення аналізу потреб молоді, підсилення нового покоління щодо впливу на прийняття рішень та просування механізмів діалогу між громадянським суспільством країн Східного Партнерства.

В рамках Літньої школи відбудуться лекції від ключових експертів та запеклі дискусії, тематичні воркшопи та проведення польових досліджень, зміцнення міжкультурного діалогу та вивчення досвіду молодіжних ініціатив, а також розробка плану залучення молоді до роботи національних платформ Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (EaP CSF).

Для участі у проекті потрібно:

– подати заявку на участь в Літній школі;

– взяти участь у пілотному досліджені потреб молоді в Україні.

Останній день подачі заявок – 14 червня 2019 року.

Витрати на переліт, харчування та проживання учасниць та учасників, які будуть відібрані до участі в Літній школі, покривають організатори завдяки підтримці Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (EaP CSF) та фінансовій підтримці Європейського Союзу. Перевага надається учасникам та учасницям з малих громад та постраждалим в наслідок конфлікту на сході України.

Організаторами Літньої школи впливу молодого покоління на прийняття рішень в країнах Східного Партнерства вситупають: Local Democracy Agency Georgia (Georgia), Молодіжна організація «СТАН» (Ukraine), National Youth Council of Moldova (Moldova) та Regional Human Rights and Media Center (Azerbaijan).

Контакти
 stan.art.group@gmail.com