English version
V Європейський конгрес місцевого самоврядування в м. Краків

В період з 7 по 9 квітня 2019 року представники Сумської міської ради - Мотречко В. В. (заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради), Липова С. А. (директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради), Баранов А.В. (секретар Сумької міської ради) та Зименко О. В. (депутат Сумської міської ради) взяли участь у 5-му Європейському Конгресі місцевого самоврядування, який проходив у м. Краків (Республіка Польща).

Європейський Конгрес місцевого самоврядування є місцем зустрічі місцевих і регіональних лідерів з метою обміну думками щодо державного управління, громадських інституцій та бізнесу. Це нагода для місцевих органів влади обговорити шляхи підвищення ефективності роботи за допомогою фондів Європейського Союзу.

У Конгресі взяли участь понад 3000 осіб – регіональні лідери, представники органів місцевого самоврядування, урядовці, керівники підприємств, громадських організацій та журналісти з усієї Європи.

Програма Конгресу була розділена на 5 тематичних секцій: фінанси, економіка, інновації, суспільство, навколишнє середовище.

Під час проведення заходу учасники обговорили роль транскордонного та міжнародного співробітництва, місцеві ініціативи та побудову спільного майбутнього.

Програма конгресу була дуже насичена, проходило багато дискусійних панелей та тематичних блоків, які в основному стосувалися економічних, фінансових, інноваційних, суспільних, інвестиційних питань та навколишнього середовища. Також йшлося про культуру в соціальній активності та розбудові місцевих громад, вплив культурного туризму на розвиток міст, про виклики, які стоять перед місцевими громадами.

Конгрес – це ефективна платформа для обміну досвідом та встановлення нових контактів.