English version
VIII Конгрес ініціатив Східної Європи

Місто Люблін запрошує Вас на VIII Конгрес ініціатив Східної Європи, що відбудеться 23-24 вересня 2019 р. в Любліні. Реєстрація на Конгрес розпочнеться вже у травні, тому просимо слідкувати за оновленнями на наших сторінках:

https://kongres.lublin.eu/en/

https://www.facebook.com/CentrumKompetencjiWschodnich

Особливим чином запрошуємо на панельну дискусію в рамках КІСЄ 2019, що буде присвячена досвіду реалізації волонтерських проектів в рамках програми Еразмус+ та користі для організацій при участі в даній програмі на прикладі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне).

Також, у зв'язку з реалізацією проекту "INTERCULTURE 4S: International volunteering for solidarity in the field of city culture", місто Люблін запрошує активну молодь з України віком 18-30 років на тритижневі волонтерські програми, що відбудуться цього року при Конгресі та інших найбільших культурних подіях міста:

  • Ніч культури: 01-02.06.2019,
  • Фестиваль "Схід культури - інші звучання": 27-30.06.2019, 
  • Карнавал циркачів: 25-28.07.2019, 
  • Ягеллонський ярмарок: 16-18.08.2019, 
  • VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи: 23-24.09.2019.

В рамках проекту молодь матиме можливість отримати досвід організації культурних та суспільно важливих подій в Любліні, в тому числі взяти участь у тренінгу з управління проектами, особливим чином у сфері культури. Минулого року у проекті взяло учать 48 молодих осіб з України, в тому числі представники органів місцевого самоврядування. Проект фінансується в рамках програми Європейського корпусу солідарності Європейського Союзу. 

Звертаємо увагу, що на волонтерські програми при Ночі культури та фестивалю "Схід культури - інші звучання" приймаємо заявки до 22 квітня 2019 р., на решту програм - до 31 травня 2019 р.

Заохочуємо Вас поширити цю інформацію серед працівників місцевих рад, молодіжних місцевих рад чи органів студенського самоврядування, культурних інституцій, громадських організацій тощо.