English version
Стартує онлайн-курс для молоді «Digital Challengers практикум: як створити успішний відеоблог»

ЮНІСЕФ Україна та Український Католицький Університет у партнерстві з Цитрус Академією запускають онлайн-курс «Digital Challengers практикум: як створити успішний відеоблог». Він буде цікавий молоді 14-22 років, котра бажає розвивати власні YouTube чи TikTok на суспільну тематику, створювати цифрові медіапроєкти для своїх ровесників та використовувати цифрові інструменти для просвіти на актуальні соціальні теми. Відбір учасників триває до 21 квітня.

Що за курс? «Digital Challengers практикум» — це 10 тижнів навчання під кураторством професійних менторів зі Школи журналістики та комунікацій УКУЮНІСЕФ Україна та Цитрус Академії, а також успішних блогерів. Курс допоможе отримати практичні навички зі створення якісного відеоконтенту та розвинути власний діджитал-медіапроєкт з нуля. Учасники зможуть розробити проєкт на одну з запропонованих тем:

  • Еко-активізм, зміна клімату, відповідальне споживання
  • Соціальні інновації 
  • Психічне здоров’я молоді під час пандемії COVID-19 та здоровий спосіб життя
  • Вакцинація під час COVID-19
  • UNICEF75 – 75-річчя ЮНІСЕФ, права дітей та молоді після пандемії
  • Громадський активізм та залучення молоді у розвиток місцевих спільнот
  • Толерантність та інклюзія 

Яка програма? Протягом 10 тижнів учасники пройдуть усі етапи створення відеоблогу: навчаться обирати вдалу тему для проєкту, розбиратися в сторітелингу, знімати якісне відео на телефон і правильно його монтувати, дізнаються про особливості роботи з платформами YouTube та TikTok і взаємодію з лідерами думок, розберуться в основах просування і таргетингу, а також підвищать свою медіаграмотність. Наприкінці курсу учасники презентуватимуть свої проєкти та будуть захищати їх перед експертами.

Серед запрошених менторів і гостей курсу — блогери Андрій Шатирко, Jerry Heil,  а також практики цифрових комунікацій Цитрус Академії, експерти ЮНІСЕФ, викладачі УКУ, а також інших.

Між навчальними модулями учасники одразу будуть застосовувати нові знання для просування власних відео-блогів у соціальних медіа, братимуть участь у менторських сесіях, на яких отримають зворотній зв’язок від експертів програми.

Як податися? Навчання на курсі безкоштовне, проте щоб пройти відбір, потрібно до 21 квітня заповнити аплікаційну форму, зняти коротке відео про себе і свої інтереси (буквально на одну хвилину) та розповісти в мотиваційному листі, який проєкт хоче втілити учасник і чому це важливо.

Заповнити реєстраційну анкету можна за посиланням.

Що далі? Після завершення навчання ЮНІСЕФ співпрацюватиме з найкращими блогерами, щоб разом створювати контент для молодіжних кампаній,  присвячених темам правам дітей та молоді, розвитку молодіжного потенціалу та згуртованості молодіжних спільнот.  

Більше інформації — на сторінці курсу: http://llc.ucu.edu.ua/digitalchallengers

Навчальний онлайн-курс проходить в рамках проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) “Розбудова спроможності та залучення громади у відповідь на інфодемію Covid-19″, який реалізовує Український католицький університет за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна.