English version
Робочий візит Консультантів технічної підтримки в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми»

З 16 по 18 квітня місто Суми відвідали консультанти які надаватимуть технічну підтримку відповідно до підписаної Угоди про співпрацю між Європейським інвестиційним банком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Сумською міською радою щодо консультаційних послуг для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми».

У перший день перебування відбулася зустріч консультантів з представниками департаменту фінансів, економіки та інвестицій, управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, під час якої сторони мали змогу познайомитися, поділитися своїм досвідом у сфері реалізації енергоефективних проектів, розглянути та обговорити наявну документацію та поточний стан проекту.

Ранок 17 квітня розпочався із зустрічі консультантів у стінах Сумської міської ради з в.о. міського голови Мотречко Вірою Володимирівною представниками інших виконавчих органів Сумської міської ради які задіяні в реалізації проекту. Після зустрічі, решту дня 17 квітня та першу половину 18 квітня консультанти присвятили огляду будівель 16-ти дошкільних навчальних закладів, що були обрані для впровадження заходів проекту.

Завершили свій перший візит до міста Суми консультанти підсумковою зустріччю 18 квітня  в приміщенні департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради під час якої вони поділилися своїми враженнями від побаченого, обговорили та склали проект плану реалізації проекту на найближчу перспективу та розглянули проблемні аспекти підготовки Плану Екологічного та Соціального Менеджменту для проекту, який має бути підготовлений на виконання вимог ЄІБ щодо виділення кредитних коштів.

 

*Нагадаємо, що відповідно до умов Угоди про співпрацю між Європейським інвестиційним банком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Сумською міською радою щодо консультаційних послуг для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми»  за рахунок коштів Європейського Союзу місто Суми отримає технічну підтримку загальною вартістю послуг до 220 тис. євро на:

-        підтримку групи реалізації проекту;

-        підготовку технічної документації;

-        рекомендації щодо стратегії закупівель;

-        підтримку закупівель.