English version
Оголошено набір української молоді на виїзд до Норвегії в рамках короткострокового молодіжного обміну, який відбудеться 6-10 вересня 2023 р.

6-10 вересня 2023 року відбудеться молодіжний обмін для підтримки та просування толерантності, діалогу та інклюзії. Обмін розрахований на молодь з України, Польщі та Норвегії.

Участь в обміні є безкоштовна.

Молодіжний обмін організовує Європейський Центр ім. Вергеланда в Осло за підтримки Центру Міжнародної Співпраці Адміністрації Міста Люблін.

Обмін спрямований на молодих людей:

• віком від 18 до 30 років,

• володіють англійською мовою (мінімум рівень В1 - заходи під час обміну відбуватимуться англійською мовою),

• займаються діяльністю, спрямованою на просування стійкого та демократичного суспільства, наприклад: міжкультурне порозуміння, різноманітність, екологічні ініціативи, права людини,

• планують продовжувати вищезазначену діяльність після закінчення молодіжного обміну.

Метою обміну є підтримка та просування толерантності, діалогу й соціальної інклюзії молоді та молодих дорослих. Програма обміну розробляється спільно з норвезькою молоддю й включає в себе майстер-класи, лекції та інтеграційні зустрічі. Учасники будуть працювати над забезпеченням реальної та значущої участі молоді в громадському житті.

Додаткову інформацію про обмін разом з посиланням на форму заявки можна знайти на веб-сайті проєкту youthforthecity.lublin.eu у меню зліва, в закладці „YOUth Exchange 2023”.

Подайте заявку, заповнивши анкету!

Заява

Дедлайн подачі заявок: 20 липня 2023 року

Кількість місць обмежена. Заповнення анкети не є еквівалентом участі в молодіжному обміні. Відібрані особи будуть проінформовані про свою кваліфікацію електронною поштою з 7 по 15 серпня 2023 року.