English version
Конкурс міні-грантів для культурної спадщини

В рамках проекту “ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину”, який фінансується Європейським Союзом, оголошено конкурс на отримання міні-грантів для культурної спадщини.

Мета та пріоритети конкурсу:

Мета — посилення співпраці та взаємовідносин між місцевими органами влади (МОВ), державними та комунальними установами у сфері культурної спадщини та організаціями громадянського суспільства (ОГС), щоб сприяти відповідальним заходам та здійсненню політики щодо збереження, управління та популяризації місцевої культурної спадщини як спільного добра та колективного надбання для місцевого соціально-економічного розвитку.

Пріоритети:

Актуалізація багатонаціональної та багатокультурної місцевої спадщини.
Сенситивний підхід до популяризації місцевої культурної спадщини.
Розвиток потенціалу культурної спадщини для місцевого економічного розвитку з застосуванням практик ефективного менеджменту.
Нові підходи та моделі для актуалізації місцевої культурної спадщини через співпрацю МОВ та ОГС.
Хто може подаватись:

Конкурс оголошується на території України за винятком тимчасово окупованих територій. 

Учасниками конкурсу можуть бути організації громадянського суспільства, що працюють у сфері культурної спадщини. Організації громадянського суспільства повинні мати відповідний код неприбутковості, бути зареєстрованими та здійснювати діяльність на території України.  

Обов’язковою умовою участі є партнерства в проекті між місцевими органами влади (МОВ), державними та комунальними установами у сфері культурної спадщини та організаціями громадянського суспільства (ОГС). Проект вважається партнерським, якщо всі партнери внесені в аплікаційну форму, заходи проекту передбачають залучення усіх організацій до реалізації проекту та їх фінансова участь передбачена бюджетом. 

Проекти, в підготовці та реалізації яких задіяні учасники Циклу тренінгів з ефективного управління спадщиною в рамках проекту ReHERIT (липень-вересень 2019 року), отримують перевагу. Перевагою є 5 додаткових балів, які додаються при оцінюванні проекту. Одна заявка може отримати тільки 5 додаткових балів загалом.  

Розмір міні-гранту: 5 000 євро. 

Кількість переможців: 10 проектів.

Прийом заявок до 18 листопада 2019 року.

Детальніше про конкурс за посиланнями: Інструкція до проведення конкурсуформа заявки та форма для бюджету.

За детальнішою інформацією звертайтесь на пошту reherit@gmail.com, сторінку в мережі Facebook.