English version
Місто Люблін запрошує молодих людей із міста Суми на тритижневі волонтерські програми

Місто-партнер Люблін у рамках найбільшої європейської програми волонтерства «Європейського Корпусу Солідарності» запрошує молодих людей віком 18-30 років на тритижневі волонтерські програми.


Під час перебування у Любліні волонтери візьмуть участь в організації та промоції люблінських міжнародних заходів:
1. Фестивалю «Інші звучання» (13 червня – 3 липня)
2. Карнавалу циркачів (11 – 31 липня)
3. Ягеллонського ярмарку (08 – 28 серпня)
4. Конгресу транскордонної співпраці (22 вересня – 12 жовтня)


Участь у проєкті є безкоштовною. Організатор покриває учасникам проекту всі необхідні кошти участі зокрема, кошти проживання, харчування, дороги до i з місця проведення програми, а також кишенькові.


Крім цього, в рамках проєкту місто Люблін забезпечить учасникам:
• навчальну програму i тренінги, відповідні до виконуваних завдань;
• короткий курс польської мови;
• екскурсії по місту Люблін.


Учасники проєкту зможуть здобути новий досвід, отримати унікальні знання та розвинути свої вміння в організації масштабних міських заходів. Участь у проєкті також є гарною нагодою відвідати іншу країну, пізнати її культуру та мову, завезти нових друзів i розширити мережу професійних контактів.


Термін подання заявок - до 24 травня включно, але оскільки перша група приїжджає до Любліна вже 13 червня, прийом заявок до наступних груп планують продовжити ще на два тижні, аби дати можливість зголоситися усім охочим.
Координатор проекту - представник Центру міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін Віталій ПАДАЛКА, пошта: vpadalka@lublin.eu, тел.: + 48 81 466 66 33.