English version
УКРАЇНСЬКО-КИРГИЗЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

4 лютого 2020 року в приміщенні Вінницької ТПП  (м. Вінниця, вул.Соборна, 68, конференц-зала) відбудеться українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

В рамках бізнес туру киргизької делегації до України, ТПП України разом з Посольством  Киргизької Республіки в Україні, бізнес-асоціацією JIA та Асоціацією Укрлегпром організовує українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

На думку вітчизняних і міжнародних експертів, українська легка промисловість має величезний потенціал. Легка промисловість України поступово нарощує свою потужність і її показники стабільно зростають вже кілька років поспіль. Наразі у країні активно розвиваються текстильна, швейна, трикотажна, шкіряно-взуттєва, шкіргалантерейна, хутряна та інші сфери. Завдяки якісному пошиттю і демократичними цінами, одяг українського виробника завойовує все більшу популярність не тільки на вітчизняному, та й на міжнародному ринку.

Зі свого боку, Киргизія також готова постачати якісну текстильну продукцію до України.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також двосторонні B2B-зустрічі між компаніями. У заході передбачається участь Надзвичайного та Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні.

Проект програми

Список делегації

Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:30.

Участь у форумі – безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

У разі зацікавленості прохання до 2 лютого ц.р. заповнити анкету-заявку.

РЕЄСТРАЦІЯ:

Якщо Ви бажаєте взяти участь у роботі форумі, будь ласка, надішліть на пошту Укрлегпрому ukrlegprom@ukrlegprom.org.uaта ТПП Україниast-ier@ucci.org.uaконтактну інформацію:

ПІБ учасника, назва підприємства/ТМ/організації, сфера діяльності (або продукція, що випускається), конт.тел, е-мейл.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07, конт. особа Анна Любима ( +380955466509 ) та Ольга Сухенко, або ел. поштою:  ast-ier@ucci.org.ua , oas-ier@ucci.org.ua.

Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua.