English version
Проєкт «Circular-based waste management» («Управління відходами на основі замкненого циклу»)

02 вересня 2020 року відбулася онлайн зустріч учасників грантового проєкту «Управління відходами на основі замкненого циклу», в якій взяли участь представники муніципалітету міста Мажейкяй (Литовська Республіка), Уряду міста Пайде (Естонія), Регіонального центру поводження з відходами м. Тельшяй (Литва), недержавної організації «Green Business Norway» (Норвегія), Департаменту інфраструктури міста та Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

Головною метою он-лайн зустрічі стало обговорення проєкту Партнерської угоди – документу, який визначає права, обов'язки та зобов'язання усіх учасників проєкту, а також строки та умови співпраці з метою успішної реалізації проєкту відповідно до Контракту проєкту.

Відповідно до останньої актуальної інформації від ведучого заявника проєкту – Ради Мажейкяйського району, Оператором фонду було визначено дату підписання контракту за проєктом «Управління відходами на основі замкненого циклу») – 07 вересня 2020 року, відтак, починаючи від цієї дати всі учасники проєкту упродовж 30 днів мають підписати Партнерську угоду та, нарешті, розпочати реалізацію проєкту.