English version
Візит іноземних делегацій з нагоди святкування Дня міста Суми

07 вересня 2019 року у м. Суми відсвяткували 364-ту річницю заснування міста Суми. З кожним роком святкування Дня міста стає різноманітнішим, масштабнішим і яскравішим, залучаючи все більше нових учасників і глядачів, що створює незабутню атмосферу і дарує мешканцям та гостям міста гарний відпочинок, живе спілкування і масу позитивних емоцій.

Цьогоріч у святкуванні Дня міста взяли участь представники офіційних делегацій з міст Польщі, Литви, Грузії, Китайської Народної Республіки та генеральний Консул Республіки Польща у Харкові, котрі спочатку завітали на святковий прийом міського голови, а потім на Урочисту сесію в залі обласної філармонії.

Під час Урочистої сесії голова ради Мажейкяйського району (м. Мажейкяй, Литва) Відмантас Мацевічюс та Сумський міський голова Олександр Лисенко підписали Меморандум про встановлення дружніх відносин між містом Суми, Україна і містом Мажейкяй, Литовська Республіка, який регламентуватиме подальші дії в галузях економіки, торгівлі, науки та техніки, культури, туризму, освіти, спорту, охорони здоров'я, муніципального управління та інфраструктури.

 

Після завершення Урочистої сесії керівники міста та представники іноземних делегацій поклали квіти до пам’ятника Івана Харитоненка. Містяни та гості стали глядачами параду байків, ретроавтомобілів та муніципальної техніки, який відбувся по вул. Петропавлівській - вул. Героїв Сумщини - м. Незалежності та прийняли участь у інших святкових заходах.

 

 

Напередодні урочистих заходів, 6 вересня делегація з м. Люблін у складі працівників відділу культури Люблінської мерії та представників муніципальних закладів культури відвідали Дитячу художню школу ім. М.Г.Лисенка, Сумський обласний художній музей імені Никанора Онацького, Сумський обласний театр для дітей та юнацтва (мистецький проект «Чотири стихії»), а 7 вересня прийняли участь у відкритті виставки польських робіт «З Любліном в серці» в Сумській муніципальній галереї.

Також, голова ради Мажейкяйського району та його радник 6 вересня з робочим візитом відвідали ТОВ «ГуалаПак Україна», Сумську біофабрику та Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання.

Представники делегації з м. Чжуцзі 7 вересня відвідали Сумську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка, а 8 вересня - Сумський національний аграрний університет.

8 вересня для гостей з Грузії та Литви було організовано екскурсію містом.