English version
Гранти на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки і енергетики "Fit for Partnership with Germany"
Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн. У 2016 році українським менеджерам, підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками: – Економічна кооперація без галузевої специфіки  *Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
  1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості
  2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд
  3. Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії
  4. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я
  5. Економічна кооперація в аграрному секторі
* У випадку, якщо напрямок не зможе бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки». Тривалість стажування: один місяць. Мова: англійська, російська - для топ-менеджерів (у виняткових випадках). Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики. Конкурсний відбір відбувається постійно на базі київського проектного офісу GIZ, а також на базі партнерських структур. Про дати проведення співбесід, про мови та форми подання заявок та іншу інформацію для кандидатів на стажування у Німеччині можна дізнатися за наступними веб посиланнями:  http://www.inwent.org.ua/ http://www.inwent.org.ua/ukrini/candidates/index.html