English version
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) приймає концепції грантових проектів від бізнес-асоціацій (РПЗ)-2019-002

Діяльність бізнес-асоціацій з покращення ефективності та прозорості ділового клімату

 Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Річний програмний запит (РПЗ)-2019-002

 Дата випуску: 25 лютого 2019 р.

Шановний Заявнику!

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів від бізнес-асоціацій на реалізацію заходів з підвищення ефективності та прозорості регулювання діяльності приватних підприємств, а також підвищення прозорості та участі приватних підприємств у державних закупівлях.

Діяльність в рамках цього РПЗ повинна зменшити неефективність, що негативно впливає на приватні підприємства, а також перешкоджає створенню бізнес-стартапів та розширенню приватних підприємств, крім того повинна підвищити рівень прозорості врядування місцевих органів влади, а також прозорість державних закупівель з метою заохочення більшої участі в них приватних підприємств.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Процес подання заявок складатиметься з двох етапів:

  • Етап 1: заявники подають концепцію грантового проекту та бюджет грантового проекту за формою, наданою у Додатку A. Концепція грантового проекту буде розглянута незалежним комітетом з грантового відбору. Тільки найбільш життєздатні концепції будуть відібрані для участі в Етапі 2. Концептуальний документ повинен бути підписаний уповноваженим представником заявника.
  • Етап 2: заявники, обрані на основі Етапу 1, подають повну заявку згідно з вказівками Програми КЕУ. Заявники повинні довести свою прийнятність відповідно до критеріїв, що детально описані в Розділі III. Заявники пройдуть експертизу/оцінку, що буде проводитись Програмою перед наданням гранту, а відібраним кандидатам буде надана технічна підтримка, рекомендована Програмою.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: aps002@competitiveeconomyprogram.com. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на електронну адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Документи необхідні для подання заявки:

 Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.

  • Додаток A. Форма концепції грантового проекту;
  • свідоцтво про державну реєстрацію.

 Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними Додатками. Нижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі для довідки.

  • Додаток B1. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:
    • заява юридичної особи щодо заборгованості організації за сплатою податків або відкритих проти неї кримінальних справ (AAPD 14-03);
  • Додаток B2. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:
    • заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).