English version
Зустріч з Надзвичайним та Поважним Послом Естонії в Україні

27 січня відбулась зустріч секретаря Сумської міської ради Олега Рєзніка та заступника міського голови Віри Мотречко з Надзвичайним та Повноважним послом Естонії в Україні Каймо Кууском. На заході також були присутні заступник аташе з питань оборони Посольства Естонії, підполковник Андріс Спрівул та координатор з питань комунікації Посольства Естонії Катерина Мельник.

Гості вперше відвідали місто Суми та зацікавились його потенціалом. Особливу увагу вони звернули на освітній та науковий потенціал, а також інвестиційну привабливість міста. У ході зустрічі Посол зазначив, що естонська сторона зацікавлена в розвитку співпраці в наступних сферах: освіта й наука, екологія, підприємництво, безпека, ІТ-технології та кібербезпека. Також були обговорені питання стосовно безпекового становища та ситуації з пандемією в Сумській громаді.

Слід зазначити, що Сумська міська рада вже має зв’язки з муніципалітетом естонського містечка Пайде у грантовому проєкті «Управління відходами на основі замкненого циклу», що реалізовується за підтримки Фонду грантів Єдиного економічного Простору та Норвегії.