English version
Делегація від Сумської міської ради взяла участь у шостому фестивалі Старого міста Калеічі (м. Анталія, Туреччина)

На запрошення муніципалітету Муратпаші (Туреччина) 14-17 жовтня офіційна делегація представників Сумської міської ради з метою участі в шостому фестивалі Старого міста Калеічі відвідала місто Анталію (Туреччина).

Цьогоріч участь у фестивалі взяли представники з 36 міст з 21 країни. У перший день візиту делегація з міста Суми відвідала муніципалітет Муратпаша та уряд Анталії, що дозволило отримати можливість обмінятись контактами та налагодити перспективи подальшої співпраці, а також взяла участь у традиційному кортежі історичним центром міста разом з представниками з інших країн. У рамках фестивалю 15 жовтня 2021 року відбувся форум «Епічні та героїчні історії живих стародавніх міст». Завершився фестиваль панельною дискусією на тему «Зберігання культурної спадщини на основі прав людини». Окрім того, для учасників заходу були організовані подорож до старого міста та краєзнавча екскурсія.

Поїздка до Туреччини дозволила отримати безцінний обмін досвідом, що дозволить покращити процес збереження історичних цінностей у Сумах,  також налагодити міжнародні зв’язки для майбутнього створення та реалізації освітніх, культурних, дослідницьких та інших проєктів у рамках співпраці.