English version
Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради оновив Інвестиційний паспорт міста

Інвестиційний паспорт міста – важливий документ для громади, яка зацікавлена у залученні інвестицій.

Оновлення Інвестиційного паспорту – це тривалий та відповідальний процес, який вимагає особливої уваги, адже необхідно зібрати та проаналізувати ряд показників, які характеризують стан інвестиційного та ділового клімату в регіоні, переглянути особливості законодавчої бази в сфері інвестування та оподаткування тощо. Обов’язково в інвестиційному паспорті слід надати інформацію про географічне положення, його економічні особливості, визначити конкурентні переваги міста тощо. Особливу увагу в новому інвестиційному паспорті ми приділили відомостям про інвестиційні проекти на території міста: вже реалізовані успішні інвестиційні історії, як свідчення сприятливого інвестиційного клімату на території міста та символічний сигнал для інвестора, що в м. Суми можна працювати успішно, перспективні інвестиційні проєкти та, звісно, муніципальні.

 Інвестиційний паспорт є не лише джерелом інформації про інвестиційну привабливість, але  й свого роду промоційним матеріалом, тому при розробці макету було використано маркетингову складову, зокрема елементи нового бренду міста Суми.

Для зручності користування в комплекті до брошюри додається флеш-накопичувач, на якому міститься електронна версія інвестиційного паспорта, створена минулого року відеопрезентація міста, відео про інвестиційний та економічний потенціал міста Суми «Invest in Sumy» та нове відео про Індустріальний парк «Суми».

Вже традиційно, інвестиційний паспорт розробляється двомовним: українською та англійською мовами і ми сподіваємося, що нам вдалося зібрати в цьому документі всю необхідну інформацію для потенційних інвесторів, яка допоможе зробити правильний вибір остаточного рішення.

Електронну версію інвестиційного паспорту також можна за посиланням - Інвестиційний паспорт