English version
Конкурс дизайну інтер’єрів та прикладів оздоблення центрів надання адмінпослуг
Компанія SKL International AB, яка надалі іменується SKL International, запрошує Вашу компанію до подання пропозиції щодо послуг дизайнера для реципієнтів технічної допомоги проекту U-LEAD, розташованих по усій Україні. Це запит пропозицій на виконання робіт дизайнера у визначеному обсязі за фіксованою ціною. Йдеться про проведення дизайнерського оформлення 14 центрів надання адміністративних послуг(надалі ЦНАП), які вже мають Робочі проекти з реконструкції приміщень на перших поверхах в адміністративних будівлях. 11 ЦНАП схожі між собою і різняться тільки площею та її конфігурацією.  Ці адміністративні будівлі розташовані по всій території України. Очікувані результати:
  • дизайнерське оформлення 14  ЦНАП, яке повинне буте зроблене в одному дизайні (стилі) та кольоровій гамі, загальна площа реконструкції 2,2 тис.м2, включаючи освітлення, дизайн і розміщення меблів, елементи декору, інформаційні панелі.  Передбачається 3D візуалізація на всі 14 об’єкти;
  • Зовнішнє оздоблення транспортного засобу (міні бус) для надання адміністративних послуг;
  • Дизайн одного приміщення із легких конструкцій площею 120 м2 (зовнішній і внутрішній);
  • Бренд бук для подальшого створення ЦНАП. Бренд – бук це допоміжний документ для відкриття до 600 ЦНАП в 2018- 2020 р. Він розроблюється в формі  альбома, в якому прописуються зовнішні аспекти організації ЦНАП, загальні вимоги до приміщень ( всі ці вимоги вже розроблені та будуть надані). Також в ньому викладаються приклади конструктивних елементів дизайну, елементів декору, освітлення, розміщення меблів, зонування приміщень, рекомендації щодо дизайну інтер’єрів ЦНАП. Передбачається, що бренд -бук буде сформований на основі розроблення єдиного дизайну для 14 ЦНАП.
Метою конкурсу є допомога у забезпеченні пілотних громад проекту «U-Lead» належними приміщеннями для розміщення Центрів надання адміністративних послуг. Конкурсна  пропозиція повинна продемонструвати виконання умов замовника.
  • Пропонується викласти на 2 аркушах стилістичне бачення дизайнерського оформлення ЦНАП, а також дизайнерський ескіз зони очікування чи зони обслуговування громадян (ескізні плани приміщення ЦНАПу наведені у додатку 2).
  • Учасник конкурсу також повинен надати уже виконані роботи дизайнерського оформлення офісних чи комерційних приміщень.
  • Склад учасників команди, які будуть працювати над проектом, їх резюме та терміни виконання завдання (дата початку-дата завершення).
Команда та/або її керівник повинні бути доступні для проведення робочих нарад, зустрічей із замовником у Києві та готові оперативно реагувати на коментарі/зауваження замовника у стислі терміни. Усі деталі та вимоги  Кінцевий термін подання конкурсних  пропозицій: 15 травня 2017 року