English version
Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
у 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. У цьому році в Україні конкурс пройде вдруге, та Благодійний Фонд ICEPP виступить його організатором. Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників у віці від 15 до 18 років в Україні. В рамках даного конкурсу молоді українські таланти можуть презентувати свій бізнес проект та мати шанс виграти 11 000 доларів США. У 2017-2018 рр. Diamond Challenge проходить у три етапи:
  1. Відбірковий тур в Україні – презентація проектів командами.
Команда переможців відбіркового туру отримає фінансову винагороду у розмірі 1000 доларів США та поїздку до США, в штат Делавер (надається оплачене проживання на 3 дні для команди та їх представника), де пройде півфінал Diamond Challenge.
  1. Півфінал, що пройде в США, в Штаті Делавер за день до Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) 12 квітня 2018 року.
Youth Entrepreneurship Summit 2018 – унікальна одноденна конференція для молоді, присвячена інноваціям та підприємництву та включає в себе інтерактивні сесії, виступи цікавих спікерів, можливість для нетворкінгу та проведення заключного етапу Diamond Challenge.
  1. Фінальний раунд під час Youth Entrepreneurship Summit – 13 квітня 2018 року.
Учасники можуть позмагатися за фінансовий приз: 1 місце – 11 000 доларів США 2 місце – 7000 доларів США 3 місце – 3500 доларів США РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД ДО 30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ НА СТОРІНЦІ DIAMOND CHALLENGE. ПОДАЧА ПРОЕКТІВ ВІДКРИТА ДО 5 СІЧНЯ 2018 РОКУ.