English version
Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році

Повідомляємо, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства продовжено термін прийому заявок на участь в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» до 04 жовтня 2019 року.

З інформацією щодо умов участі у Конкурсі можна ознайомитися на офіційному сайті Міністерства:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2019-rotsi/

Нагадаємо, що конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку регіонів та громад. Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання власного успіху, а також можливість обмінятися з колегами досвідом впровадження інновацій, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання.

Всі подані заявки мають відповідати тематиці Конкурсу, а саме:

-            заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету регіону/району/громади, наприклад: інвентаризація землі, створення реєстру, робота з власниками земельних ділянок, запровадження планомірної роботи з платниками податків;

-            розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад, наприклад: креативна економіка, локальні бренди, фестивалі, виставки, ярмарки, проекти розвитку, засновані на особливостях територій;

-            практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку, наприклад: молодіжні ради при органах місцевого самоврядування, творчі майстерні, громадські простори, курси з підприємництва для школярів, молоді.

        До Конкурсу орган самоврядування може подати одну або декілька заявок (оформлених окремо), але не більше однієї практики за кожною із трьох тем.

        Для участі в Конкурсі можна подати одну або декілька заповнених заявок (оформлених окремо) відповідно до форми за посиланням http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2019-rotsi/primirna-forma-zayavki-uchasnika-konkursu-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2019-rotsi/, але не більше однієї практики за кожною із трьох тем. Дедлайн - 04 жовтня 2019 року.  Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, у якому затверджується достовірність та точність викладеної у заявці інформації.

        Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2019-rotsi/.