English version
Конкурс грантів на проведення тренінгів для адвокатів

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс проектів неурядових організацій на отримання гранту на проведення серії регіональних тренінгів для адвокатів системи безоплатної правової допомоги з питань забезпечення прав дитини у кримінальному провадженні та провадженні про адміністративні правопорушення.

Метою надання цього гранту є посилення захисту прав людини в Україні, зокрема, однієї з найбільш уразливих верств населення – дітей у конфлікті та в контакті з законом, шляхом підвищення спроможності адвокатів, які залучаються чи можуть бути залучені для надання безоплатної вторинної правової допомоги, для більш ефективного захисту неповнолітніх та їх представництва у відповідності до міжнародних стандартів з питань забезпечення прав дитини. В рамках цієї грантової програми планується підтримка Координаційного центру з надання правової допомоги у проведенні серії регіональних тренінгів для адвокатів системи безоплатної правової допомоги.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати 1 грант, максимальна сума якого становить 700 000 грн. (сімсот тисяч грн.). Очікується, що діяльність за грантовим проектом почнеться орієнтовно 15 квітня 2019 р., і триватиме до 10 місяців. Прийом заявок завершується 5 березня 2019 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити за посиланням.

Контакти

  • saf@new-justice.com