English version
Зустріч з фахівцями компанії Egis Ukraine

16 липня 2019 року в рамках надання технічної допомоги у реалізації проекту «Міський громадський транспорт України» у депо КП «Електроавтотранс» відбулася зустріч представників Сумської міської ради, групи впровадження підпроекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми» з фахівцями компанії Egis Ukraine - призначеними Банком для надання технічної підтримки з реалізації проекту.

Від Сумської міської ради взяли участь у зустрічі заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради – Олександр Журба, заступник директора департаменту – начальник управління економіки, інвестицій та фінансів програм соціального захисту департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради - Лариса Скиртач,  головний спеціаліст відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій – Ірина Сіра та головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міської ради - Інна Чірка.

Довідково: В рамках цього проекту передбачається залучення кредитних коштів відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком на реалізацію підпроекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми».

Експерт з питань закупівель - Марина Обіход та фахівець з питань фінансів і моніторингу - Оксана Затворницька провели консультації щодо доопрацювання тендерної документації, підготовки, проведення та оцінки тендеру по підпроекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми» та проведення процедур закупівель. Також обговорили питання щодо роботи групи впровадження підпроекту по забезпеченню реалізації проекту, підготовки звітності; процесу підготовки плану сталої міської мобільності (ПСММ), технічна допомога в розробці якого буде також надаватися експертами компанії Egis Ukraine.