English version
Підписано лист про наміри налагодити партнерські відносини з містом Гуйянь (Китайська Народна Республіка)

26 жовтня 2021 року у режимі відеоконференції Сумський міський голова Олександр Лисенко разом з мером міста Гуйянь (Китайська Народна Республіка) Ма Нінью підписали Лист про наміри налагодити партнерські відносини між містами. На даному заході також були присутні секретар міської ради Олег Рєзнік, заступник директора Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Лариса Скиртач та заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Катерина Гаврилова. Встановлення нових партнерськпх відносин стало можливим за сприяння  в. о. Генерального консула України в Гуанчжоу Дмитра Камкова, який також був особисто присутнім під час зустрічі.

У ході конференції Сумський міський голова Олександр Лисенко та мер народного муніципального уряду міста Гуйянь Ма Нінью представили інформацію про економічний та соціальний розвиток та продемонстрували відеопрезентації міст. Мер міста Гуйянь у своєму зверненні запропонував чотири основних напрями співпраці: торгівля, інвестиції в промисловість, спільні освітні проєкти та співпраця в екологічному напрямі.

У свою чергу Олександр Лисенко зазначив, що пріоритетним стратегічним напрямком роботи міської влади, задекларованим Стратегією розвитку міста Суми до 2030 року, є залучення інвестицій в економіку громади.

Наприкінці відеоконференції мери обох міст урочисто підписали Лист про наміри налагодити партнерські відносини між містами та обмінялися сподіваннями, що ця подія стане початком довгострокової та ефективної співпраці між містами Суми та Гуйянь.