English version
Запрошення до участі у Завершальній події 2020 року серії діалогів щодо уроків, отриманих під час пандемії Covid-19
       Проєкт Connective Cities разом із муніципальними фахівцями з Німеччини та за кордоном запрошує Вас та Вашу команду взяти участь у Завершальній події 2020 року щодо уроків, отриманих під час пандемії Covid-19.
        Ця подія відбудеться 9 грудня 2020 року з 13:00 до 15:00 за центральноєвропейським часом. Під час цього заходу буде представлено огляд муніципального досвіду, яким поділилися протягом останніх 5 місяців у серії діалогів щодо реагування на COVID-19, та буде обговорено, як муніципалітети можуть краще вчитися один в одного у період кризи.
        Серія діалогів щодо Covid-19 включає 20 подій, участь у яких взяло близько 500 учасників та під час яких увагу було зосереджено на різних темах і різних регіонах світу. Їх основною метою було поділитися муніципальною практикою та визначити можливості майбутньої співпраці у різних темах, пов’язаних із поточною кризою. Тепер завершальна подія року буде зосереджена на обмінах, що відбулися, та представить деякі основні моменти різноманітності тематичних обмінів та регіонів-учасників.
 
      Захід відбудеться на платформі: Kudo.
 
      Мова заходу: німецька, англійська, арабська, українська.
 
      Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:
 
 
       На заході також буде присутній представник Відділу міст, міської політики та сталого розвитку ОЕСР, який представить свій досвід передового досвіду у відповідь на Covid-19 у муніципалітетах країн ОЕСР, а також представник Глобального наукового підрозділу з охорони здоров’я в Charité-Berlin представить онлайн курс із відкритим кодом та книгу з антикризового управління, переклад якої підтримано в рамках серії Covid-19.
 
      Ми сподіваємося запропонувати Вам хорошу можливість для обміну досвідом!
 
      Додаткову інформацію можна отримати на вебсторінці Connective Cities:
 
--
Artem Sadomov
 
Regionalkoordinator Zentral, Süd- und Ostukraine
Projekt „Kommunale Partnerschaften mit der Ukraine“
im Auftrag der Engagement Global/Servicestelle Kommunen in der Einen Welt
Tel.: +380509953420