English version
Верховенство права і конституціоналізм – 2020. IX-та Літня школа

Школа дасть можливість учасникам – 30 студентам та аспірантам закладів вищої освіти та наукових установ України – заглибитись в розгляд актуальних проблем конституційного права, належної правової процедури, верховенства права, а також системи процесуальних прав людини, що склалась в європейській правовій традиції.

До участі у Літній Школі в якості викладачів будуть запрошені відомі експерти у галузі конституційного права, теорії та філософії права, європейського права. Серед них – судді Конституційного Суду України, члени Комісії з питань правової реформи, представники профільних комітетів Верховної Ради України, провідні вітчизняні та іноземні науковці, юристи-практики та представники громадянського суспільства.

Учасникам Школи буде запропонована інтенсивна програма, в рамках якої вони отримають навики щодо розуміння, аналізу і тлумачення конституційних положень, ідей та концепцій, які лежать в їх підґрунті, а також міжнародно-правових актів в сфері прав людини і основоположних свобод.

Участь в конкурсному відборі можуть приймати представники не лише юридичного, але також і суміжних гуманітарних напрямів, зокрема, політології, філософії, соціології тощо. Останній термін подання заявок на участь в роботі Школи – 22 червня 2020 року, до 23:59 за Київським часом.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитися тут: Умови конкурсу на участь у ХІ Літній школі «Верховенство права і конституціоналізм».

Запити з додатковою інформацією прохання адресувати: проф. Михайло Савчин, Координатор Літньої Школи, msavchyn@bigmir.netз обов’язковою копією на адресу Serhiy.Peremot@osce.org

УВАГА! З огляду на пандемію COVID-19 вказані дати заходу є попередніми, з огляду на що Координатор проектів ОБСЄ в Україні залишає за собою право перенести Літню Школу на пізніший термін. Учасників Школи буде повідомлено про зміну планів щодо її проведення заздалегідь.

 

Джерело: OSCE.